Právě soutěžíme o:
praktické dárky od Cemixu praktické dárky od Cemixu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Grilujeme z firmou Afterwork skončila

Soutěž Grilujeme z firmou Afterwork skončila
V polovině října tohoto roku jsme ve spolupráci se společností Afterwork vyhlásili soutěž o deset plynových grilů. Dne 30. 11.2007 tato soutěž skončila.
Odpovídali jste na tři otázky týkající se společnosti Afterwork. Ti z vás, kteří na všechny otázky odpověděli správně, postupují do slosování o deset plynových grilů.
reklama

Kdy proběhne slosování

Všem soutěžícím za účast v soutěži děkujeme. Slosování správných odpovědí proběhne 14. 12. 2007 a výhry budou soutěžícím rozeslány do konce tohoto roku.

Gril ZEUS SOLO

  • Gril na propanbutanovou láhev, kterou již máte doma.
  • Gril a vařič v jednom balení.
  • Piezo zapalování, nepotřebujete sirky.
  • Jednoduchá obsluha.

Každý výherce dostane ke grilu ZEUS SOLO směs grilovacího koření z obchůdku KARAVANA, který naleznete na Praze 1 v pasáži Blaník.

Partneři soutěže

Logo Afterwork

Informace o firmě Afterwork:
Obchodní společnost, která se specializuje na prodej širokého sortimentu výrobků pro Váš volný čas - PO PRÁCI....! V jejím sortimentu naleznete vařiče, teplomety, zahradní grily, stany, spacáky, potřeby pro jezdectví, prostě všechno možné i nemožné co může člověk potřebovat pro trávení volného času v pasivní nebo aktivní formě!

Logo Karavana

Autor: Milka (text), Afterwork (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×