Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Vánoční polštářek s Iberií skončila

Soutěž Vánoční polštářek s Iberií skončila
V polovině října tohoto roku jsme společně s firmou Iberia vyhlásili soutěž o pět balíčků produktů Iberia v hodnotě 500 – 3000 Kč. Vyráběli jste vánoční polštářky a posílali jejich fotografie.
reklama

Soutěž dne 30. 11. 2007 skončila. Vyhodnocení nejlepších pěti fotografií provede odborná porota složená z pracovníků značky Iberia. Vítězné snímky a výherci budou zveřejněni v magazínu ČeskýKutil.cz dne 4. 12. 2007.

Polštářky z Ústí nad Labem

Polštářky z Prahy

Čtenářka ke svým polštářkům napsala: „V příloze posílám fotografie svých polštářků s vánočními motivy. Všechny jsou vlastnoručně ušité a následně batikované. Celá práce - tedy šití, přišívání knoflíků, tvorba dírek, příprava batiky a dvojí barvení - zabrala asi 5 hodin.

Polštářek "Vločka" je vytvořen klasickou batikou a vločka je vytvořena jako spirála. Motivy polštářků "Hvězda" a "Stromy" byly zhotoveny pomocí šité batiky, kdy jsem vybraný vzor základním stehem vyšila do látky, látku pak stáhla, svázala a po nabatikování vznikly tyto vzory.“

Polštářky z Dubí

K těmto polštářkům autorka napsala: „Tento polštářek jsem vyrobila pro svou dceru. Střih jsem dostala od kamarádky, jako materiál jsem použila zbytky umělé kožešiny a flauše. Náplň je z nastříhaného vatelínu. Sice se snadno špiní, ale dá se normálně vyprat v pračce.“

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.
Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Milka (text ), autoři (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×