Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vánoční polštáře od čtenářů - fotogalerie

Vánoční polštáře od čtenářů - fotogalerie
Posíláte nám do redakce fotografie svých polštářků pro klidné sny, které jste svým milým vyrobili třeba jako vánoční dárek. Musíme říci, že jsou opravdu krásné. Soutěž Vánoční polštářek s Iberií stále probíhá a i vy, kteří jste ještě své výtvory k nám do redakce neposlali, se můžete této soutěže stále zúčastnit.
reklama

Jen pro úplnost připomínáme podmínky soutěže. Pošlete fotografie svých vlastnoručně vyrobených vánočních polštářků na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz. Vyhodnocení nejlepších 5-ti fotografií provede odborná porota pracovníků značky IBERIA. 5 výherců získá balíčky produktů IBERIA v hodnotě od 500 Kč do 3.000 Kč. Prvních 20 účastníků soutěže dostane kvalitní firemní tričko s logem IBERIA.

Polštářky z Uherského Brodu

Čtenářka ke svým polštářkům napsala: "RYBU jsem ušila ze sýpkoviny a pokreslila textilními barvami. Druhá ryba je z potištěné látky. Polštářky k odpočinku ocení díky zajímavému tvaru hlavně děti - jako moje vnučka Klárka."

"Veselé vánoční polštářky jsem ušila z flaušové látky, na ni jsem našila vánoční aplikace. Jako ozdoba posloužila i silnější režná šňůrka, kterou jsem vyšívala."

"Polštářek vyplněný dutým vláknem ušitý ze zbytkových látek. Jako ozdobu jsem aplikovala svoji výšivku."

Polštářky, zvonečky, prasátka - vše z textilních materiálů a vše z mojí vánoční "kolekce". Materiál - flauš, kanafas, vánoční brokát, stužky a náplň - duté vlákno.

Polštářek z Prostějova

K pěknému polštářku nám čtenářka napsala: "Zasílám svůj výrobek z patchworku. Polštářek je sešívaný a propletený z pásků látek."

Polštářek z Vlčkovic v Podkrkonoší

Polštářky z Havlíčkova Brodu

Tyto polštářky autorka vytvářela kombinací voskové techniky a batikování.

Polštářky z Vysokého Mýta

Polštářky z Hodonína

Tip pro barvení látky

Pro barvení látky doporučujeme speciální sadu barev na textil IBERIA KIT TIE&DYE od partnera našeho magazínu i této soutěže Marca CZ. S pomocí této sady lze vytvořit originální trička, topy, polštáře, ubrusy apod., a to bez obtížného míchání a vaření.

Sada obsahuje: tři základní barvy (se solí a ustalovačem), rukavice, gumičky a podrobný návod. Barvy lze mezi sebou míchat a vytvářet tak nekonečnou škálu barev.

Autor: sk (text), autoři (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×