Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyrábíte a posíláte fotografie svých vánočních polštářků

Vyrábíte a posíláte fotografie svých vánočních polštářků
Posíláte nám do redakce fotografie svých polštářků pro klidné sny, které jste svým milým vyrobili třeba jako vánoční dárek. Musíme říci, že jsou opravdu krásné. Soutěž Vánoční polštářek s Iberií stále probíhá a i vy, kteří jste ještě své výtvory k nám do redakce neposlali, se můžete této soutěže stále zúčastnit.
reklama

Jen pro úplnost připomínáme podmínky soutěže. Pošlete fotografie svých vlastnoručně vyrobených vánočních polštářků na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz. Vyhodnocení nejlepších 5-ti fotografií provede odborná porota pracovníků značky IBERIA. 5 výherců získá balíčky produktů IBERIA v hodnotě od 500 Kč do 3.000 Kč. Prvních 20 účastníků soutěže dostane kvalitní firemní tričko s logem IBERIA.

Polštářky z Uherského Brodu

Čtenářka ke svým polštářkům napsala: "RYBU jsem ušila ze sýpkoviny a pokreslila textilními barvami. Druhá ryba je z potištěné látky. Polštářky k odpočinku ocení díky zajímavému tvaru hlavně děti - jako moje vnučka Klárka."

"Veselé vánoční polštářky jsem ušila z flaušové látky, na ni jsem našila vánoční aplikace. Jako ozdoba posloužila i silnější režná šňůrka, kterou jsem vyšívala."

"Polštářek vyplněný dutým vláknem ušitý ze zbytkových látek. Jako ozdobu jsem aplikovala svoji výšivku."

Polštářky, zvonečky, prasátka - vše z textilních materiálů a vše z mojí vánoční "kolekce". Materiál - flauš, kanafas, vánoční brokát, stužky a náplň - duté vlákno.

Polštářek z Prostějova

K pěknému polštářku nám čtenářka napsala: "Zasílám svůj výrobek z patchworku. Polštářek je sešívaný a propletený z pásků látek."

Polštářek z Vlčkovic v Podkrkonoší

Polštářky z Havlíčkova Brodu

Tyto polštářky autorka vytvářela kombinací voskové techniky a batikování.

Polštářky z Vysokého Mýta

Polštářky z Hodonína

Tip pro barvení látky

Pro barvení látky doporučujeme speciální sadu barev na textil IBERIA KIT TIE&DYE od partnera našeho magazínu i této soutěže Marca CZ. S pomocí této sady lze vytvořit originální trička, topy, polštáře, ubrusy apod., a to bez obtížného míchání a vaření.

Sada obsahuje: tři základní barvy (se solí a ustalovačem), rukavice, gumičky a podrobný návod. Barvy lze mezi sebou míchat a vytvářet tak nekonečnou škálu barev.

Autor: sk (text), autoři (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×