Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěžte s českými dveřmi SAPELI, připraveny jsou výhry v hodnotě 50 000 Kč

Soutěžte s českými dveřmi SAPELI, připraveny jsou výhry v hodnotě 50 000 Kč

Zimní měsíce často přejí interiérovým rekonstrukcím. Máte rekonstrukci již za sebou a rádi byste ještě něco vylepšili, ale nestačil vám rozpočet? Soutěžte se SAPELI o výhry v hodnotě 50 000 Kč a můžete rekonstruovat dál nebo se odměnit za vynaloženou dřinu třeba dovolenou. Ale pospěšte si, soutěž brzy končí!

reklama

Pokud jste rekonstruovali včetně dveří a pro výměnu dveří jste si vybrali dveře značky SAPELI, můžete za zdařilou proměnu interiéru získat příjemnou finanční odměnu.

Stačí se zúčastnit soutěže, kterou pořádá iDNES.cz se společností SAPELI, a dostat se mezi deset finalistů. Mezi nejlepší tři soutěžící, které vyberou čtenáři iDnes.cz, se rozdělí částka 50 tisíc korun.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže O nejlepší rekonstrukci bytu s dveřmi SAPELI, zašlete nejpozději do 31. ledna, fotografie vašeho interiéru, nejlépe před a po skončení rekonstrukce, a to včetně textu vztahujícího se k rekonstrukci a jejímu průběhu. Zdůvodněte, proč jste si zvolili dveře příslušné značky a jakou jste s nimi získali zkušenost.

Soutěžní příspěvky zasílejte na e-mailovou adresu:bydleni@idnes.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěž Sapeli“.

Vítěz získá poukaz na 25 000 Kč, druhé místo bude oceněno 15 000 Kč, třetí místo znamená výhru 10 000 Kč. Výhercům bude částka proplacena v hotovosti do 31. 4. 2016.

Podmínky soutěže a více informací získáte zde.

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

S dýhou to umíme... 8  fotek

S dýhou to umíme...

V dýhovaných materiálech je společnost SAPELI absolutní jedničkou na českém trhu. Největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní u nás v letošním roc ...


Rekonstrukce domácnosti často znamená výměnu dveří 9  fotek

Rekonstrukce domácnosti často znamená výměnu dveří

Pokud jste se rozhodli v letošním roce vylepšit svou domácnost a zvažujete výměnu dveří, měli byste zbystřit. Největší český výrobce dveří a zárubn ...


Moderní a dokonalý vzhled dodají vaší domácnosti kvalitní dveře 12  fotek

Moderní a dokonalý vzhled dodají vaší domácnosti kvalitní dveře

Dodejte vašemu bydlení nový moderní look, který vás bude denně těšit. Ať už je váš styl jakýkoliv, v SAPELI uspokojí každého z vás. Naleznete zde š ...


Chraňte svůj majetek protipožárními dveřmi SAPELI 2  fotek

Chraňte svůj majetek protipožárními dveřmi SAPELI

Dveře SAPELI vydrží v ohni až 33 minut bez porušení. Údaj vyplývá ze zprávy České obchodní inspekce (ČOI), která na podzim letošního roku provedla ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×