Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost CIUR zve na veletrh Dřevostavby

Společnost CIUR zve na veletrh Dřevostavby

Ve dnech 4. – 7. 2. 2016 se v pražských Holešovicích koná již 11. ročník veletrhu Dřevostavby. Svůj stánek s číslem SH5 zde bude mít i společnost CIUR, odborník v oblasti zateplení budov a systémů pro úsporu energie. Pokud vás právě toto téma zajímá, pojďte se o této problematice pobavit se specialisty.

reklama

Vstupenka ZDARMA

Společnost CIUR pro vás navíc připravila zajímavou akci. Každý nový uživatel, který společnosti CIUR udělí do konce veletrhu na facebooku palec nahoru dostane vstupenku (do vyčerpání zásob - 100 ks) v hodnotě 150 Kč ZDARMA!

Pro zaslání odkazu ke stažení vstupenky je nutné poslat žádost na e-mail: frantisek.buran@ciur.cz.

O veletrhu

Jedná se o největší veletrh, jehož hlavní náplní jsou dřevostavby. Veletrh se koná ve dnech 4. – 7. února 2016. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci z oboru, architekti, projektanti, zástupci firem, vysokých škol a odborných sdružení.

Společnost CIUR

CIUR a.s. se zabývá výrobou izolace Climatizer Plus a průmyslových vláken, garážových a průmyslových vrat. Za dobu svého působení na tuzemském i zahraničním trhu společnost CIUR a.s. realizovala prostřednictvím více než 140 aplikačních firem obrovské množství zakázek zejména v oblasti zateplení budov v soukromém i průmyslovém sektoru.

Autor: Andrea (text), Pavla (foto)

Klíčová slova:


Související články

Nechte si otestovat váš dům 4  fotek

Nechte si otestovat váš dům

Každou stavbu potřebujeme ochránit před chladem v zimě, horkem v létě a vlhkostí po celý rok. Také nežádoucí proudění vzduchu zvenčí přináší řadu p ...


 Nové okenní pásky pro clima® 4  fotek

Nové okenní pásky pro clima®

Značka pro clima® rozšiřuje sortiment okenních pásek. Novinky doplňují již zavedený sortiment okenních pásek pro clima® CONTEGA SL, CONTEGA EXO, CO ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×