Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost NIBE ENERGY SYSTEMS zve na veletrh FOR THERM 2018

Společnost NIBE ENERGY SYSTEMS zve na veletrh FOR THERM 2018

Ve dnech 18. – 22. září vás co nejsrdečněji zveme na největší český veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM 2018, který je součástí tradičního stavebního veletrhu FOR ARCH konaného na výstavišti v pražských Letňanech.

reklama

Těšíme se na setkání u stánku č. 7B13 v hale 7, kde vás seznámíme s řadou novinek z našeho sortimentu – např. s tepelným čerpadlem NIBE F2040-6, které se vyznačuje kompresorem s plynule řízeným výkonem a sezónním topným faktorem SCOP až 4,8. Pokud nás navštívíte 20. září získáte navíc jedinečnou příležitost seznámit se s mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem, který je členem stáje Buggyra a spokojeným majitelem jednoho z našich tepelných čerpadel.

Tepelné čerpadlo NIBE F2040-6

Tepelné čerpadlo systému vzduch-voda F2040 o výkonu 6 kW nově doplňuje stávající produktovou řadu o výkonech 8, 12 a 16 kW. Je ideální pro použití v rodinných domech a menších komerčních budovách (s tepelnou ztrátou 2-6 kW), kde maximálně splňuje požadavky pro vytápění a již nyní zohledňuje očekávanou legislativu.

Přijďte se dozvědět více o úsporném vytápění tepelným čerpadlem na veletrh FOR THERM. Ve dnech 18. - 22. září 2018 vám odborníci ze společnost NIBE ENERGY SYSTEMS rádi zodpoví všechny vaše dotazy v hale číslo 7, u stánku číslo B13.

Více informací se dozvíte také na www.nibe.cz.

Autor: NIBE Energy systems (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Energeticky úsporná řešení nejen pro vytápění NIBE Energy systems na veletrhu AquaTherm 2  fotek

Energeticky úsporná řešení nejen pro vytápění NIBE Energy systems na veletrhu AquaTherm

Výstavní stánek společnosti NIBE ENERGY SYSTEMS naleznou návštěvníci veletrhu AquaTherm, který se koná v pražských Letňanech ve dnech 1. – 4. březn ...


Mějte své tepelné čerpadlo vždy v dosahu pomocí NIBE Uplink! 8  fotek

Mějte své tepelné čerpadlo vždy v dosahu pomocí NIBE Uplink!

Tepelná čerpadla NIBE poskytují levné teplo a teplou vodu pro váš dům, jejich provoz lze pomocí vestavěné regulace naprogramovat na několik časovýc ...


Tepelná čerpadla ušetří až 80 % energie 3  fotek

Tepelná čerpadla ušetří až 80 % energie

Výměna starého zdroje vytápění může do domácnosti přinést nezanedbatelné úspory. Neekologické kotle na tuhá paliva a drahé elektrické topení v dneš ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×