Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost Pilecký - ploty a oplocení, zve na veletrh For Garden

Společnost Pilecký - ploty a oplocení, zve na veletrh For Garden

Nejen pro všechny zahrádkáře a milovníky květin se ve dnech 17. – 20. března 2016 koná jubilejní 10. ročník veletrhu FOR GARDEN. Se svou expozicí zde samozřejmě nemůže chybět již tradiční vystavovatel společnost PILECKÝ – dodavatel plotových systémů. Stánek společnosti, která zde představí své novinky z oblasti plotů a oplocení pro rok 2016 naleznete v hale číslo 1 s číslem stánku B13.

reklama

Společnost PILECKÝ s.r.o. je dodavatelem plotových systémů v jeho nabídce naleznete drátěné oplocení, klasické i vysoce individualizované typy plotů špičkové kvality. PILECKÝ vám zajistí kompletní návrh oplocení až k samotné realizaci, samozřejmostí jsou pak servis a údržba.

Novinka na veletrhu – plotovky PILWOOD®

Na veletrhu FOR GARDEN se můžete seznámit se širokou škálou produktů společnosti PILECKÝ a poznat novinky pro rok 2016. Jednou z novinek jsou plotovky PILWOOD®. Jedná se o produkt z materiálu WPC (revoluční materiál wood-plastic composite kombinuje poměr dřeva 60% a vysoce kvalitní, zdravotně nezávadný polymer HDPE 40%). Plotovky jsou vhodnou volbou díky své vysoké odolnosti a dlouholeté životnosti bez nutnosti nátěrů.

Veletrh FOR GARDEN

Pavilon PVA EXPO Praha v pražských Letňanech hostí jubilejní 10. ročník veletrhu ve dnech 17. – 20. března 2016. Veletrh FOR GARDEN je zaměřen na průřez všemi zahradními obory (projekty, realizace a údržba zahrad, jejich vybavení, zahradní nábytek, technika, závlahy, osvětlení, krby, drobné stavby, dekorace a další).

Pokud se chystáte veletrh navštívit, bez obav s sebou můžete vzít i své ratolesti. Zábavný program zde totiž čeká i na ty nejmenší návštěvníky – skákací hrad, v hale číslo 1, pak nejen srdce malých, ale i velkých návštěvníků zaplesají nad modelem zahradní železnice od pana Josefa Vítovského. Navíc si podobný model, přesně podle vašich představ můžete postavit u vás doma na zahradě.

Souběžně s veletrhem FOR GARDEN probíhají veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Autor: Andrea (text), Pilecký (foto)

Klíčová slova:


Související články

Drátěné oplocení 14  fotek

Drátěné oplocení

Vymezení prostoru pro vlastní soukromí je v našem podvědomí hluboce zakořeněné - zkrátka „odsud až támhle je to jenom moje!“ A tak se vůči okolí odděl ...


Ideální řešení podezdívky oplocení 8  fotek

Ideální řešení podezdívky oplocení

Při stavbě plotu klasickým způsobem vzniká vždy stejná nedokonalost. Je to mezera mezi povrchem země a plotovou výplní. Mezerou prorůstá tráva nebo jí ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×