Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Stavební pouzdra jedině od Eclisse

Stavební pouzdra jedině od Eclisse

Hned v úvodu je třeba říci, že dříve se posuvné dveře netěšily zrovna dobré pověsti. Důvod byl prostý – neměli jsme k dispozici produkt, který by splnil naše požadavky na praktické a stylové posuvné dveře. „Staré“ posuvné dveře byly hlučné, zadrhávaly se, pořizovali jsme si je, až když nebyla jiná možnost. Chcete vědět, jaká jsou stavební pouzdra a dveře Eclisse? Jsou pravým opakem všeho, co bylo řečeno. Jsou totiž dokonalá.

reklama

Stavební pouzdra Eclisse – to nejsou kompromisy, jen dokonalá řešení

Značka Eclisse se zrodila v roce 1989 v továrně nedaleko města Treviso v severní Itálii. Úspěch se dostavil okamžitě a vzestup firmy byl raketový. Eclisse nenabízí kompromisy, nabízí inovativní stavební pouzdra – „kapsy“ – které jsou propracované do posledního detailu. Riziko selhání je maximálně eliminováno.

Stavební pouzdra Eclisse jednokřídlá a dvoukřídlá ušetří prostor

V naší nabídce najdete jednokřídlá i dvoukřídlá stavební pouzdra Eclisse, která váš interiér promění v moderní a stylové bydlení, navíc ušetří i prostor, který by byl jinak potřebný pro otevření dveřního křídla. Jednokřídlé dveře nabízíme v základních rozměrech, vyhovíme ale i vašim požadavkům a vyrobíme dveře na zakázku. Vaší fantazii nechceme klást žádné meze.

Propojit dvě místnosti můžete i dvoukřídlým stavebním pouzdrem. Výhodou takového interiérového prvku je beze sporu to, že nabízí větší průchod a při otevření dveří proudí mezi místnostmi více světla. Otevřené prostory jsou navíc skutečně moderní záležitostí. V případě dvoukřídlého stavebního pouzdra se dveřní křídla pohybují proti sobě. Trochu jiný systém nabízí pouzdro Teleskop.

Eclisse Teleskop – dvě dveřní křídla se zasouvají jednostranně, teleskopicky!

Eclisse Teleskop představuje skutečně zajímavé designové řešení. Dvě dveřní křídla se zasouvají teleskopicky na jednu stranu. Širšího průchodu tak docílíte i bez toho, abyste pro umístění stavebního pouzdra museli využívat obě přilehlé stěny.

Pro dvě sousedící místnosti, které by se měly zavírat do jedné zdi doprostřed, je ideálním a nápaditým řešením Eclisse pouzdro Zákryt. Typicky lze tuto možnost využít u sousedící koupelny a toalety. Posuvné dveře zmizí v jedné kapse, takže ušetříte místo.

Bezobložková pouzdra Eclisse Syntesis – perfektní estetický výsledek

Vrcholem interiérového designu jsou bezobložková stavební pouzdra Eclisse Syntesis. V naší nabídce najdete pouzdra pro jedno i dvě dveřní křídla. Díky absenci obložek pouzdro krásně splyne s linií stěny. Kombinací dokonalé technologie a designu docílíte perfektního estetického výsledku.

Eclisse Luce – i stavebním pouzdrem mohou vést kabely

V naší nabídce najdete i velmi atraktivní vychytávku – Eclisse Luce. Stavební pouzdro Luce je díky patentované technologii uzpůsobené k vedení elektrokabelů. Na kapsu pouzdra tak můžete umístit vypínače, světla, termostaty, telefon, apod. Stavební pouzdro Luce nabízíme jak pro jednokřídlé, tak pro dvoukřídlé dveře, a rovněž pro dveře bezobložkové, které jsme zmiňovali výše.

Syntesis Battente – otočné dveře, které zmizí

Do jedné rodiny s pouzdry Syntesis patří i dveře Syntesis Battente. Co mají s pouzdry společného? Umí zmizet. Jedná se ale o otočné dveře se skrytou zárubní. Když dveře zavřete, nezmizí jako do stavebního pouzdra, ale dokonale splynou se stěnou. Jsou dokonalým příkladem jednoduchého, moderního a funkčního designu. Otočné dveře Syntesis Battente vás okouzlí svým exkluzivním vzhledem. Pokud se nechcete vzdát svých otočných dveří, ale toužíte po nadčasové a originální eleganci, vsaďte na Syntesis Battente.

Stavební pouzdra a dveře Eclisse nabízí vašemu interiéru řadu výhod. Krom toho, že se velmi snadno instalují, se mohou pyšnit bezproblémovým chodem, dlouholetou funkčností a mimořádným designem. Navíc na ně poskytujeme záruku 12 let! A to už o něčem vypovídá. Nezapomeňte na kvalitní dveřní kování, které je nedílnou součástí funkčního celku.

Veliký výběr SHOWROOM – Praha 4

Rádi Vás uvítáme v naší prodejně, kde na ploše 330 m2 najdete všechny typy interiérových a bezpečnostních dveří. Samozřejmostí je obrovský výběr dveřního příslušenství.

Autor: Mand (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Interiérové dveře – jak se rychle orientovat 11  fotek

Interiérové dveře – jak se rychle orientovat

Interiérové dveře otevírají každou místnost v naší domácnosti. Jejich výběru proto musíme věnovat náležitou pozornost. Měly by ladit, být stylové a ...


Drhnou vám dveře o podlahu? 1  fotek

Drhnou vám dveře o podlahu?

Začaly vám znenadání drhnout dveře o podlahu, nebo jste jen vyměnili koberec. Ten je o pár milimetrů vyšší, takže dveře o něj zadrhávají. Pokud se jed ...


Dveře? Do pouzdra! 1  fotek

Dveře? Do pouzdra!

Jak nejlépe využít maximum prostoru k bydlení? V mnoha případech se potýkáme s dveřmi. Nejčastěji automaticky volíme tradiční otočné dveře. Aniž bycho ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.3.2019 18:50 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 9.5.2018 13:32 Libor
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 24.12.2017 21:55 hit
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×