Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Stavitel a Ligna Bohemia na Výstavišti v Lysé nad Labem

Stavitel a Ligna Bohemia na Výstavišti v Lysé nad Labem

Stavařům, truhlářům, všem kutilům i budoucím řemeslníkům se otevřou brány Výstaviště v Lysé nad Labem od čtvrtka 22. do soboty 24. února při dvojici výstav Stavitel a Ligna Bohemia.

reklama

Stavitel představí novinky ve stavebních materiálech

Rekonstruujete, stavíte nebo upravujete dům, byt či chalupu? Nenechte si ujít výstavu stavebních materiálů a technologií Stavitel 2018. Vystavovat budou firmy z nejrůznějších oborů souvisejících se stavěním, odborníci vám poradí s výběrem materiálů i dalšími problémy, které se mohou vyskytnout při stavbě a renovaci. Na stánku Nová zelená úsporám se dozvíte veškeré informace o dotačních programech.

Vyhrajte stolní kotoučovou pilu na výstavě Ligna Bohemia

V hale C letos představí významné společnosti z oboru dřevoobrábění opravdu řadu novinek. Zaměřili jsme se především na rozvoj rukodělného řemesla, velkou zajímavostí jsou zcela jistě japonské pily, tesařská dláta, ruční hoblíky, kameny k broušení nástrojů a vynikající brusky nové generace.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet elektrické nářadí a příslušenství, v svých expozicích nabídnou vystavovatelé ponorné, okružní a přímočaré pily, akumulátorové vrtací šroubováky, frézky, představí nejlepší odsávací systém všech dob. Jedinečný systém pro řezání izolačních materiálů představí na stánku MAFELL, za zmínku stojí i profesionální nářadí nejvyšší kvality německé firmy METABO, která představí světovou novinku úhlovou brusku s velkým kotoučem. Unikátní kombinaci odsávání a briketovacího lisu si návštěvníci prohlédnou v expozici ADAMIK COMPANY, kde také předvedou drtiče dřeva, plastu a papíru. Velkým lákadlem bude i COMBIFORMER – kombinace nahřívací pece a membránového lisu pro tvarování umělého kamene.

Opět budeme soutěžit! Český výrobce firma ROJEK věnovala do návštěvnické soutěže stolní kotoučovou pilu. Ke každé zakoupené vstupence návštěvníci obdrží anketní lístek s otázkou, který vyplní a vhodí do slosovacího osudí ve vstupní hale výstaviště v Lysé nad Labem. Vítěze vylosují organizátoři v sobotu 24. února ve 14:00 hodin.

Veletrh odborného školství

Rekordní počet odborných škol a učilišť se letos prezentuje také v prvním patře haly A. Tato akce je pořádána ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy. Představí se zde střední školy a učiliště nejen ze Středočeského kraje, které nabídnou žákům základních škol, jejich rodičům a dalším návštěvníkům přehled učebních i studijních oborů, přiblíží studium ve škole, pochlubí se svými výrobky, které nabídnou k ochutnání i prodeji, a také poskytnou své služby veřejnosti.

Výstavy budou pro veřejnost otevřeny od čtvrtka 22. do soboty 24. února vždy od 9 do 17 hodin. Další informace naleznete na www.vll.cz.

Autor: Výstaviště Lysá nad Labem

Klíčová slova:


Související články

Akademie zateplování 2018 - Čas aktualizovat znalosti o zateplování 5  fotek

Akademie zateplování 2018 - Čas aktualizovat znalosti o zateplování

Také v tomto roce otevírá společnost Knauf Insulation prostor každému, kdo chce rozvíjet své znalosti v oblasti zateplování. V rámci série odbornýc ...


Začíná Lindab Akademie: cyklus školení pro odborníky v oblasti lehkých střešních krytin i tenkostěnných ocelových konstrukcí 1  fotek

Začíná Lindab Akademie: cyklus školení pro odborníky v oblasti lehkých střešních krytin i tenkostěnných ocelových konstrukcí

Lindab, přední světový výrobce a prodejce stavebních komponent z tenkostěnné oceli, lehkých střešních krytin, fasádních a okapových systémů a vzduc ...


Rigips pořádá další kolo prestižní soutěže Rigips Trophy 2018! 8  fotek

Rigips pořádá další kolo prestižní soutěže Rigips Trophy 2018!

Rigips Trophy je národní kolo mezinárodní soutěže Saint-Gobain Gypsum International Trophy 2018, jejímž cílem je podpořit umění, dovednost a kvalit ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×