Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Štědrý večer nastal, koledu přichystal...

Štědrý večer nastal, koledu přichystal...
Nastal sváteční Štědrý den, zbývá jen pár hodin, než zasednete ke slavnostní večeři. Někde prská olej pod řízky z kapra, jinde se chystá cukroví na misky a talířky. A někde je ticho, protože všichni se šli ještě před Štědrovečerní večeří projít.
reklama

Stromečky a svícínky stíny svých světýlek kreslí rozmanité obrazce na stěnách i na záclonách. Zní vánoční hudba, koledy i veselý smích dětí.

Ale ne všichni lidé mají kolem sebe své blízké, rodinu nebo kamarády, zkrátka někoho, s kým je jim dobře. Možná je to zrovna váš soused nebo stará paní z protějšího vchodu domu. Zkuste jim udělat alespoň malou radost - zaklepejte, třeba s miskou cukroví nebo ozdobeným pomerančem, a popřejte jim hezké svátky.

Někteří z vás tráví Vánoce na horách, na svých chalupách, u přátel nebo příbuzných, jiní musí být v práci.

Ať už je to jakkoliv, přejeme Vám všem, abyste svátky prožili ve zdraví, v pohodě a klidu, aby se vám nezřítil vánoční stromeček, prskavky nezapálily záclony a sváteční kapr nenechal v krku kostičku. Užijte si svátky co nejlépe a nejkrásněji podle svých představ a přání.

Tým Českého Kutila

Autor: Redakce (text a foto), Tom, PePa (foto)

Klíčová slova:


Související články

Sladký ježek a prostřihované hvězdičky pro děti 10  fotek

Sladký ježek a prostřihované hvězdičky pro děti

Děti už se nemohou dočkat Ježíška a trápí vás dotazy, když už tu bude a co jim donese? Ještě je trochu zabavte přípravami na sváteční večer, díky p ...


Stůl pro Štědrý večer 2  fotek

Stůl pro Štědrý večer

Tabule prostřená ve velkém stylu jistě okouzlí každého stolovníka. Bohaté květinové dekorace a dlouhé svíce uprostřed stolu patří v tomto případě k ...


Světýlka pro radost 20  fotek

Světýlka pro radost

Taky se vám zdá, že Vánoce se blíží kosmickou rychlostí a vaše přípravy na ně, úklid i shánění dárků jdou rychlostí šnečí? To jste na tom stejně ja ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×