Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Stiebel Eltron vás zve na veletrh For Arch 2018

Stiebel Eltron vás zve na veletrh For Arch 2018

Značka Stiebel Eltron má u nás dlouholetou tradici a je mezi zákazníky hledající spolehlivý zásobníkový ohřívač vody velmi oblíbená. Stiebel Eltron vnáší pohodu a teplo do našich domovů již od roku 1924. Dnes patří celosvětově k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a obnovitelných zdrojů energie. O kvalitách výrobků Stiebel Eltron se můžete přesvědčit sami na veletrhu For Arch 2018, který se koná v pražských Letňanech ve dnech 18. – 22. září.

reklama

Stánek společnost Stiebel Eltron naleznete v hale číslo 7, expozice s číslem A 15.

Zástupci společnosti Stiebel Eltron vám na místě rádi odpoví na veškeré vaše dotazy týkající se elektrických spotřebičů pro ohřev vody a vytápění. Budete se moci seznámit s novinkami na poli tepelných čerpadel, solárních systémů a ventilačních jednotek Stiebel Eltron.

Více informací získáte také na www.stiebel-eltron.cz.

O veletrhu For Arch 2018

For Arch je největší stavební veletrh s mezinárodní účastí, který se každoročně v září koná na výstavišti v pražských Letňanech. Ten letošní ročník je v pořadí již 29. Své brány veletrh otevře ve dnech 18. – 22. září. Návštěvníci ho mohou nasvítit v úterý – pátek od 10.00 do 18.00, v sobotu pak od 10.00 do 17.00 hodin.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínící technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Podrobné informace získáte na www.forarch.cz.

Autor: Andrea (text), Pavla (foto)

Související články

Elektrický ohřev vody pro chaty a chalupy 3  fotek

Elektrický ohřev vody pro chaty a chalupy

Tradice rekreačních chat a chalup založená ve větším měřítku v dobách socialismu, kdy nebylo příliš možností cestování po světě, i v dnešní době přetr ...


Jak topí elektřina v nízkoenergetických domech 4  fotek

Jak topí elektřina v nízkoenergetických domech

Když se řekne kabelová elektrická tepelná technika s odpovídající elektronickou regulací, ne každému bude hned jasné, o co jde. Pokud ale řekneme podl ...


Nové inteligentní úsporné ohřívače vody 3  fotek

Nové inteligentní úsporné ohřívače vody

Společnost Tatramat přichází na trh s novou řadou inteligentních úsporných ohřívačů vody s elektronickou regulací a třemi ECO funkcemi. Tato řada oh ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×