Právě soutěžíme o:
knihu Revoluce jednoho stébla slámy knihu Revoluce jednoho stébla slámy
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Štípačka POWERLOG 10T od Mountfieldu a videotest Českého Kutila

Hhromada obrovských polen na dvoře nebo v dřevníku a zima za rohem, jak si s tím poradit? V našem videotestu jsme vyzkoušeli silnou štípačku POWERLOG 10T, která si poradí i s poleny o délce až 130cm.

reklama

Bezpečné a pohodlné naštípání dřeva, síla deseti tun, křížový štípací klín na menší polena a schopnost zvládnout polena o šířce 40cm délce až 130cm, to jsou výhody velké štípačky POWERLOG 10T od Mountfielda. Vyzkoušeli jsme ji na velké hromadě pořádných polen a musíme konstatovat, že s nimi neměla nejmenší problém. Nastavíte výšku štípacího stolu podle délky polen a můžete se pustit do práce. Když je hotovo, stačí naklopit a na velkých kolečkách odvézt do dílny nebo do dřevníku. Štípačka samozřejmě potřebuje třífázový proud, ale svým výkonem se řadí mezi profíky se sloní silou a dlouhou výdrží, takže je to pochopitelné.

Technické specifikace:

  • Napětí sítě 400/50 V/Hz
  • Příkon 4000 W
  • Max. délka štípaného dřeva 130 cm
  • Max. síla na štípací klín 100 kN
  • Průměr dřeva 12 - 40 cm
  • Objem náplně hydraulického oleje 10 l
  • Rozměry 58 x 53 x 153 cm
  • Hmotnost 175 kg

Autor: HobbyPRstudio (video, text a foto)

Související videa

Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700

Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700

Řezat dřevo na zimu můžeme klasickou řetězovou pilou nebo pilou okružní. Pokud nemáme les a nepotřebujeme pilu pro těžbu, může být hodně velká "cirkulárka" dobrá volba. Powersaw LCS 700 takovou volbou určitě je.


Okružní pila Powersaw LCS700 od Mountfielda a videotest Českého Kutila

Potřebujete připravit dříví na otop a řezat ho ruční pilou se vám nechce? Okružní pila bude tím pravým pomocníkem. Podívejte se na náš test a zapřemýšlejte si, jestli zrovna vám nechybí v dřevníku nebo na chalupě.

Powersplit 6T,  vyzkoušená  štípačka dřeva

Powersplit 6T, vyzkoušená štípačka dřeva

Dřevo voní, je krásné, umí zahřát naše domovy, vykouzlit plameny a rozehrát hru stínů na stěnách. Je nenahraditelné a zachrání nás svým teplem tam, kde není plyn nebo elektrika. Topení dřevem získává už dlouhodobě na širší ob ...


Výherce vertikutátoru z Mountfieldu

Výherce vertikutátoru z Mountfieldu

Podzim je tady a s ním spojené i tradiční práce na zahradě. V rámci přípravy trávníku na zimu byste neměli opomenout ani podzimní vertikutaci, která provzdušní a pročistí váš trávník před zimním spánkem. Vertikutace by se ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×