Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce na střešní krytiny Lindab

Akce na střešní krytiny Lindab

Střešní krytiny Lindab nyní s kvalitnější povrchovou úpravou Premium za cenu základní úpravy Classic. Lindab, přední světový výrobce a prodejce profilovaných a drážkovaných střešních krytin z prvotřídní švédské oceli, přichází od poloviny února s výhodnou nabídkou jejich povrchové úpravy. Za cenu základní úpravy Classic lze nyní pořídit střechu s ještě kvalitnější povrchovou úpravou Premium. Díky tomu může majitel domu ušetřit až 50 Kč za 1 m2 krytiny. A navíc získá prodlouženou záruku v trvání 20 let.

reklama

Díky speciální povrchové úpravě, jíž jsou na horní straně opatřeny všechny střešní krytiny Lindab, jsou střechy odolné vůči mechanickému poškození a výborně čelí vnějším vlivům. Ochranná vrstva spolu s ocelovým jádrem dodává plechové střešní krytině odolnost a pevnost, skvělý vzhled a dlouholetou funkčnost. Lindab opatřuje střešní krytiny třemi typy povrchové úpravy: Classic, Premium a Elite.

Povrchová úprava Premium, kterou nyní zájemci mohou získat za cenu základní úpravy Classic, zajišťuje střeše nejen vysokou odolnost proti znečištěnému ovzduší, UV záření i mechanickému poškození, ale také vynikající ochranu proti korozi. Atraktivní barevné odstíny mají vysokou barevnou stabilitu. Záruka na prémiovou povrchovou úpravu dosahuje 20 let, což je ještě o pět let více, než v případě úpravy Classic.

Ten, kdo si nyní pořídí krytinu Topline, Ideal nebo Mega, může ušetřit na povrchové úpravě až 50 Kč / 1 m2. Ceny za 1 m2 střešní krytiny v úpravě Premium za cenu Classic činí 345 Kč místo dřívějších 395 Kč (Lindab Topline), 321 Kč místo dřívějších 362 Kč (Lindab Mega) a 309 Kč místo dřívějších 357 Kč (Lindab Ideal). Konzultace i cenovou kalkulaci, šitou na míru specifikám každé střechy, poskytnou odborníci z Lindabu.

Pro bezplatné poradenství lze využít také portálu Lindabu www.stresniasistent.cz.

Autor: Lindab (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Bezúdržbové systémy z pozinkového plechu 2  fotek

Bezúdržbové systémy z pozinkového plechu

Lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy, falcovanou krytinu, bezpečnostní prvky střech a další produkty vyrábí společnost Lindab z nejkvalitněj ...


Falcovaná střešní krytina slaví návrat na výsluní 6  fotek

Falcovaná střešní krytina slaví návrat na výsluní

Nejen v pohádkách se z obyčejných dívek stávají hvězdy královských plesů; když překonají nástrahy okolí, pak se stanou královnami. Také některé produk ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×