Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Finále Mistra Kutila 2016: Hlasujte!

Finále Mistra Kutila 2016: Hlasujte!

Naše výzva spěje ke svému konci a již za týden budeme vědět, kdo je skutečným Mistrem Kutilem a kdo si odnese hlavní cenu – poukázku v hodnotě 100 tisíc Kč. Máte tedy ještě posledních pár dní a tudíž posledních pár hlasů, které můžete dát svému favoritovi. Každý den totiž můžete udělit jeden hlas.

reklama

Finále Mistra kutila 2016 se rozhodne mezi Jaromírem Veselým (rekonstrukce bytu včetně vlastnoručně dělané kuchyně), Pavlem Škraňkou (kadeřnictví pro manželku), Renatou Michálkovou (ozdobné zahradní jezírko) a Jiřím Hlavňovským (pokojíček pro syna Patrika).

Ti všichni přes léto pracovali, aby dokončili svůj projekt. Vy se pak můžete podívat na videa, jak se jim dílo měnilo pod rukama. Všechny jsme totiž během léta navštívili a jejich snažení zaznamenali objektivem kamery. O tom, kdo zvítězil, budeme mít jasno již 19. září.

Poslední finalista Stanislav Strnad se již umístil na pátém místě. Jeho projekt proměny staré přepřahovny z konce 19. století bylo doopravdy velké sousto. Stanislav bohužel nestihl svůj projekt přestavět do takového stavu, aby mohl bojovat o přízeň fanoušků.

Naše odborná porota však uznala, že projekt rekonstrukce byl natolik náročný a pan Strnad na něm pracoval tak intenzivně, že získal páté místo. Pro jeho projekt již tedy není možné hlasovat. Vlastníma rukama nicméně budoval pro sebe a přítelkyni doopravdy pěkné a moderní bydlení.

Hlasujte pro Mistra Kutila zde!

Autor: Hornbach (tisková zpráva)

Související články

Soutěž Mistr Kutil zná první finalisty. O dalších dvou rozhodujete přímo vy, máte čas ještě do 17.7.! 4  fotek

Soutěž Mistr Kutil zná první finalisty. O dalších dvou rozhodujete přímo vy, máte čas ještě do 17.7.!

Tři týdny se mohli všichni kutilové, kteří se chtěli pochlubit svými projekty přihlásit do letošního ročníku Mistra Kutila 2016. Nyní už známe tři ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×