Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tesa tape s.r.o. vás zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

Tesa tape s.r.o. vás zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

Přijďte se blíže seznámit s revoluční řadou oboustranných lepicích pásek pro konstrukční lepení tesa ACXplus. Tato technologie inteligentního spojování je hlavním tématem prezentace společnosti tesa tape s.r.o. na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 29.9. – 3.10.2014. Náš stánek č. 111 najdete v pavilonu V.

reklama

Lepení pomocí technologie tesa® ACX plus umožňuje nahradit běžné výrobní procesy, jako je například šroubování spojů, lepení tekutými lepidly či svařování v mnohem kratší době a při zachování kvality výsledných produktů. Oboustranná páska tesa® ACX plus je zejména vhodná pro lepení těžko lepitelných materiálů, lepení panelů a výztuží a pro lepení průsvitných a průhledných materiálů.

Jedinečné vlastnosti této pásky, síla spoje, rozložení tlaku, vysoká odolnost vůči teplotě a počasí, dělají z této oboustranné pásky nejvýkonnější řadu výrobků společnosti tesa.

Výstavní stánek na MSV představí konkrétní příklady použití pásky tesa® ACX plus. Máte tak jedinečnou možnost poznat specifické vlastnosti této technologie. K dispozici vám budou pro vaše dotazy obchodní manažeři společnosti tesa.

Více p páskách se dozvíte na www.tesa-tape.cz.

Autor: tesa tape (tisková zpráva)

Související články

Maskovací pásky firmy tesa tape  (1) 3  fotek

Maskovací pásky firmy tesa tape (1)

Malování patří k jarním pořádkům, s nimiž se připravujeme na Velikonoce. Dřív bývalo nutností, protože při topení pevnými palivy po dlouhé zimě s mini ...


Opravné pásky nesou rychlou pomoc 9  fotek

Opravné pásky nesou rychlou pomoc

Ne nadarmo se říká, že kdo rychle dává – dvakrát dává. A co rychle pomůže, dokáže často zabránit vážným ztrátám a taky těžkému drásání nervů. Jen si p ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×