Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tip na dárek pro šikuly - knížka Tvořivý rok

Tip na dárek pro šikuly - knížka Tvořivý rok

Vánoce se blíží a vy možná řemýšlíte o šikovném dárku pro kamarádku, babičku, dceru, zkrátka pro někoho, kdo rád tvoří a vyrábí pěkné dekorace, ať už sám nebo třeba s dětmi. Knížka Tvořivý rok přináší nápady, jak s zkrášlit byt, jak připravit hezké velikonoční či vánoční dekorace nebo třeba jak úpéct cukroví, po kterém se jen zapráší.

reklama

Jaro má většina z nás spojené s krásnými svátky - Velikonocemi a v knížce najdeme nápady, jak si vyrobit originální a při tom jednonuché dekorace i jak ozdobit kraslice.

Léto je ve znamení suvenýrů z dovolených i úlovklů ze zahrady či z procházky. Co z nich vytvořit? Třeba krásně naaranžovanou kytici.

Podzimní dekorace se neobejdou bez pestrobarevného listí, plodů kaštanů, jeřabin i dalších rostlin.

A umíte si představit Vánoce bez voňavého a chutného cukroví? Jak úpéct tak, abyste potěšili nejen chu´tové buňky ale i zrak, na to najdete tipy také v knížce.

Tak už jsme vás nalákali? Pokud knihu nenajdete u svého knihkupce, podívejte se na internetu, určitě ji objevíte. Anebo si o ni v prosinci budete moci zasoutěžit na našich stránkách.

Autor: Časopisy pro volný čas (text a foto)

Související články

Papírová archeologie aneb tip pro nadšence do modelařiny 20  fotek

Papírová archeologie aneb tip pro nadšence do modelařiny

Patříte k těm, kteří zažili a užili si časopis ABC a netrpělivě čekali na každé další číslo, aby si mohli slepit další papírový model? Nebo vás sle ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×