Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

To nejlepší od společnosti HELUZ na veletrhu FOR ARCH 2017

To nejlepší od společnosti HELUZ na veletrhu FOR ARCH 2017

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. si Vás dovoluje pozvat na svou expozici na největším českém stavebním veletrhu FOR ARCH 2017.
Vedle již široce rozšířeného kompletního stavebního systému HELUZ zahrnujícího obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy, nosných roletových a žaluziových překladů, plochých překladů, keramických stropů, komínových systémů a speciálních tvarovek bude prezentována unikátní akustická novinka HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená přihlášená do soutěže Grand Prix.

reklama

Vše si můžete prohlédnout ve dnech 19. - 23. září na již tradičním místě v hale 1 na stánku č. B15.
Atraktivním lákadlem bude nově stavění ve 3D virtuální realitě, které slouží jak k nácviku správných technologických postupů, tak i soutěžnímu pobavení. Pro návštěvníky, kteří se chystají v nejbližších letech stavět rodinný dům, je připravena akce Putování se Šekovou knížkou HELUZ propojující partnerské společnosti a jejich benefity v rámci tohoto programu.

Pro odbornou veřejnost je určena přednáška představující podrobněji soutěžní exponát GRAND PRIX AKU KOMPAKT 21 broušená, která se uskuteční ve středu 20. 9. od 12:15 v EXPOZICE TECHNOLOGICKÉHO FÓRA FOR ARCH, v hale 1, sektor F.
www.heluz.cz

Autor: Heluz (tisková zpráva), Pavla a Andrea (foto)

Klíčová slova:


Související články

Jak se dá levně a zdravě bydlet? Bez zateplení a s cihlami HELUZ 5  fotek

Jak se dá levně a zdravě bydlet? Bez zateplení a s cihlami HELUZ

Většina z nás již někdy slyšela o nízkoenergetickém nebo pasivním bydlení. Pro ty málo zasvěcené to jsou budovy, které na svůj provoz využívají min ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×