Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tradiční střešní krytina TONDACH: Získejte i vy 4 tašky za cenu 3 kusů!

Tradiční střešní krytina TONDACH: Získejte i vy 4 tašky za cenu 3 kusů!

Stavba domu nebo „jen“ rekonstrukce střechy vyžaduje velká rozhodnutí a přípravy. Zejména na výběru jednotlivých stavebních materiálů bychom si přitom měli dát záležet a opomíjet bychom rozhodně neměli také výběr vhodných řemeslníků. Uvažujete-li pro svou střechu o použití pálené střešní krytiny, jistě se vám bude hodit informace o jarní akci TONDACH, v rámci které tento největší český výrobce pálené tašky nabízí u vybraných modelů každou čtvrtou tašku zdarma.

reklama

Limitovaná nabídka na akční modely posuvných tašek

Akční nabídka na pálené tašky TONDACH je tentokrát obzvlášť výhodná, protože mají zákazníci značný výběr. V limitované nabídce je totiž možné pořídit hned tři vybrané modely v celkem pěti variantách. Pokaždé se jedná o vysoce kvalitní a zcela přírodní posuvné tašky:

  • Brněnka 14 – engoba červená
  • Samba 11 – engoba červená
  • Samba 11 – engoba černá
  • Stodo 12 – engoba měděná
  • Stodo 12 – engoba černá

Pálená taška jako nejoblíbenější střešní krytina střední Evropy

Pravá pálená střešní taška je již po dlouhá léta na území střední Evropy nejoblíbenější střešní krytinou a není pochyb, proč tomu tak je. Nejen, že se jedná o tradiční materiál, který naši předkové historicky dlouhodobě používali, ale v poslední době je pálená taška velmi oblíbená kvůli své vysoké odolnosti a širokým možnostem uplatnění. Je mrazuvzdorná a vyniká vysokou barevnou stálostí, navíc je zde možnost vybrat si s velkého množství kombinací modelů, povrchových úprav a následně také barevných provedení. To umožňuje využít výhod pálené střešní krytiny TONDACH v podstatě u jakékoli stavby – od historické budovy a venkovského stavení přes klasický rodinný dům z druhé poloviny dvacátého století až po moderní novostavbu či bytový dům. Pálené střešní tašky mohou zkrátka skvěle doplňovat střechy na vesnicích i v centrech metropolí.

Laboratorní testy mrazuvzdornosti u pálené tašky

Odolnost pálené tašky je všeobecně známá. Bez problémů odolá velké nepřízni počasí, agresivním kyselým dešťům nebo také UV záření. Mimo jiné jsou však jednotlivé šarže krytiny pravidelně a pečlivě testovány v laboratořích TONDACH, a to například tak, že jsou podrobovány určitému počtu zmrazovacích cyklů. Tím výrobce imituje přirozené zmrazovací a rozmrazovací pochody, kterými jsou pak běžně tašky na střechách vystavovány.

Novinka – glazura Amadeus černá

Pálená střešní taška je tradičním produktem, což ale neznamená, že by výrobce TONDACH nepřicházel také s inovacemi – například ve formě nových modelů nebo povrchových úprav. Jednou z posledních takovýchto novinek usnadňující uživatelům výběr té nejvhodnější krytiny pro jejich střechu je elegantní glazura Amadeus v černé barvě. Ta je nově vyráběna u dvou modelů posuvných tašek – Figaro 11 a Stodo 12. Tašku nejen zušlechťuje, ale dodává jí také vysoce elegantní design.

Zaujaly vás vlastnosti pravé pálené tašky TONDACH nebo možnost pořídit tuto střešní krytinu v rámci výhodné limitované akce 4 za cenu 3? Více podrobností o pálených střešních taškách TONDACH včetně jejich technických parametrů najdete na webových stránkách www.tondach.cz. Jarní akce pro vybrané modely pálených střešních tašek u prodejců trvá do 20. května 2016.

Autor: TONDACH (text a foto)

Související články

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit? 9  fotek

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit?

S příchodem prvních mrazíků a vloček je jasné, že se nezadržitelně blíží zima. A s ní možná i pořádná sněhová nadílka. Na to je nutné připravit nejen ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
podezdívka plotu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jarka
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×