Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Trouby Whirlpool a Hotpoint s inteligentními technologiemi pro snazší život v kuchyni nejen o Vánocích

Trouby Whirlpool a Hotpoint s inteligentními technologiemi pro snazší život v kuchyni nejen o Vánocích

Pečicí trouby patří mezi standardní vybavení každé domácnosti. Moderní pečicí trouby disponují nejrůznějšími inteligentními technologiemi, které vám nejen v předvánočním shonu usnadní práci, ale také ušetří čas a posunou vaše kuchařské umění na vyšší úroveň. Díky optimalizované spotřebě Vám navíc oproti starším spotřebičům ušetří i výdaje za elektrickou energii. A navíc se i samy vyčistí!

reklama

Pečící trouby patří mezi standardní vybavení každé domácnosti. U vestavných modelů můžete volit mezi samostatnými spotřebiči, které můžete umístit jak pod pracovní desku, tak i do vyšších skříněk do úrovně pasu nebo i očí, nebo polyvalentními troubami pro kombinaci s varnou deskou, kdy je ovládání varné desky umístěno na panelu trouby. Varianta na sobě nezávislé trouby a desky je obecně mnohem populárnější, stejně tak roste i obliba umístění trouby do vyšší polohy.

Stejně jako jiné elektrické spotřebiče se i pečící trouby řadí do několika energetických tříd. S nižší spotřebou energie šetříte nejen peníze, ale i životní prostředí. Vynikající energetickou účinnost nabízejí například trouby s energetickou třídou A+, které uspoří až 30 %/40 % energie oproti standardním troubám v energetické třídě A.
Moderní pečící trouby disponují nejrůznějšími inteligentními technologiemi, které vám usnadní práci, ušetří peníze a čas a posunou vaše kuchařské umění na vyšší úroveň.

V některých domácnostech, kde je boj o každý centimetr, může být opravdu chytrým řešením multifunkční mikrovlnná trouba, která poslouží díky horkovzdušné funkci stejně jako tradiční pečicí trouba, ale ušetří vám nejen místo, ale i spoustu času, protože příprava pokrmů je mnohem rychlejší. V nabídce jsou i spotřebiče, které dovedou i vařit v páře a přitom je lze umístit do horní skříňky. A tam, kde se často pečou i velké kusy masa, zase přijde vhod trouba s velkým vnitřním objemem, např. 73 l, doplněná i teplotní sondou pro dokonalé výsledky. Naprostou špičku pak představuje parní trouba pro zdravou a šetrnou přípravu pokrmů nebo mimořádně efektivní indukční trouba.

Kromě vynikajících výsledků pečení určitě oceníte i jednoduchou údržbu a snadné čištění trouby. Můžete vybírat z několika možností. Tou první je systém pyrolýzy, kdy jsou nečistoty spálenypři vysoké teplotě (475 oC). Následně pouze střete vzniklý popel pomocí vlhké houbičky.
Jinou variantou je katalytická zadní stěna opatřená speciálním porézním povrchem, připomínajícím jemný smirk, který na principu chemické reakce – katalýzy – část nečistot spálí a část absorbuje.
Další možnost čištění trub poskytuje nová parní technologie SmartCleanTM nebo Diamond Clean, kterázajistí rychle a energeticky úsporně odstranění nečistot z pečení za pomoci nízkoteplotního cyklu ve velmi krátkém čase a bez jakýchkoliv chemických prostředků. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, vždy šetříte čas a energii a čištění je navíc šetrné k životnímu prostředí, protože nepotřebujete použít žádné agresivní prostředky.

Autor: Whirlpool (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Recepty, které můžete vykouzlit pomocí nové řady multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate 11  fotek

Recepty, které můžete vykouzlit pomocí nové řady multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate

Až už zvolíte jakoukoliv barvu, všechny nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate nabídnou oblíbené funkce 3D distribuce mikrovln, gril a komb ...


Rychlé a zdravé menu s novými multifunkčními mikrovlnnými troubami Whirlpool JetChef 5  fotek

Rychlé a zdravé menu s novými multifunkčními mikrovlnnými troubami Whirlpool JetChef

Mikrovlnná trouba již dávno neslouží jen k ohřívání a rozmrazování jídla. Multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool z nové řady JetChef a JetChef Pr ...


Nejnovější řada multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvách čokolády 11  fotek

Nejnovější řada multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvách čokolády

Milujete čokoládu, ale nevíte, jak ji správně rozpouštět a pracovat s ní, abyste připravili lahodný čokoládový nápoj, vlastnoruční čokoládové prali ...


Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X 2  fotek

Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Také se vám často nechce mýt nádobí, zvláště pokud je ho plný dřez? Někdy si člověk posteskne, proč ještě nemá myčku nádobí. A protože Vánoce jsou ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.8.2018 09:41 Ema
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 28.2.2018 13:51 Vladimír Beránek
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 2.1.2018 18:37 Hana
0
Myčka Whirlpool ADP 5350 PC porucha Kuchyně
Poslední příspěvek: 17.12.2017 17:27 Aleš
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×