Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Chemoprén Univerzal…udělá z vás pořádného chlapa!

Chemoprén Univerzal…udělá z vás pořádného chlapa!

Je malý, vejde se vám do kapsy, ale když se doma dostanete do potíží, zvládne i velké věci. O kom je řeč? O obyčejném, a přitom naprosto geniálním „chemáči“. Lepidlu, které znali už naši tátové, ba dokonce dědové, a které prostě musí mít doma každý správný chlap. Proč? Protože vám ve spoustě zapeklitých situací dokáže přece doslova zachránit… vy víte co!

reklama

Představte si klasickou scénu. Máte novou partnerku, a ona se na vás zadívá těma svýma nevinnýma očima a poznamená cosi o tom, že by potřebovala… přilepit nový věšák na ručníky, v kuchyni zase spravit prasklé ouško na milovaném hrníčku anebo - a tehdy jde u žen o opravdu velmi zásadní věc: postaví před vás rozbité střevíčky s odlepenou podrážkou nebo odloupnutým podpatkem, a bude čekat, že s tím něco uděláte. Jste přece chlap, ne? To je ta klasická ženská představa, že si víte se vším rady. Ale věřte, s „chemáčem“, tedy lepidlem Pattex Chemoprén si opravdu poradíte se vším.

Vyzkoušet můžete Pattex Chemoprén Univerzal. Jak už jeho název napovídá, je univerzální, a kromě například měkčeného PVC vám pomůže téměř se vším. I s tím věšákem v koupelně, i s tím ulomeným ouškem na hrníčku. Výborný je Pattex Chemoprén Transparent. To když si na vás vaše milá vymyslí třeba opravu natrženého potahu na nové čalouněné židli, u níž opravdu nebude stát o to, aby byly nové lepidlové spoje vůbec jen vidět.

Na její botky je tu pak Pattex Chemoprén Obuv. Speciálně namíchané lepidlo, které její střevíčky vrátí do původního stavu. Ale nejen její. Pamatujete na ty svoje staré oblíbené, ale rozlepené tenisky, které vám roky leží ve skříni, a vy se jich ne a ne vzdát, protože právě v nich jste zahrál ten nejlepší tenisový turnaj svého života? S „chemáčem“ je opravíte. Anebo… lakýrky. Málokdo z nás je nosí rád, ale potřebujeme je všichni. A není nic horšího, než když den před důležitou schůzkou nebo kamarádovou veselkou zjistíte, že se s vámi začaly loučit a ukazují vám pořádného „žraloka“. Kdepak, ani ty v koši nekončí. Pattex Chemoprén Obuv si s nimi poradí.

Chcete vědět jak? Očistěte důkladně obě plochy, které k sobě budete lepit. Naneste lepidlo (protože je v tubě a má důmyslný aplikátor, půjde to snadno!), nechte chvíli odvětrat, a pak přitlačte k sobě. Lepidlo v tomto případě potřebuje 24 hodin, aby dokonale vytvrdlo a plnilo svou funkci, takže máte několik možností, jak to vyřešit. Buď celých těch 24 hodin posilovat a stlačovat botu osobně, dát je do svěráku, což znamená, že už to nebudou tak docela lakýrky, anebo si vzít na pomoc Pattex pásku. To je celé! Lepidlo je transparentní, takže nikdo nic nepozná, a kdyby ukáplo, kam nemá, je tu ještě Pattex Chemoprén ředidlo.

A teď ruku na srdce: co všechno u vás doma by právě teď potřebovalo zásah geniálním „chemáčem“? Ať už je to cokoliv, brzký nákup to jistí!!!

P.S.: Podívejte se na www.pattex.cz, tam o „chemáči“ zjistíte úplně všechno, co potřebujete!

Autor: Henkel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Brrr, plísně! 6  fotek

Brrr, plísně!

Náš byt, dům, nebo chata či chalupa, to jsou místa, kde trávíme hodně času. Jsou to místa, kde odpočíváme a kam se rádi vracíme. Proto, aby nám zde b ...


Co zvládne lepidlo 7  fotek

Co zvládne lepidlo

Připevňovat cokoliv na stěnu v paneláku může být opravdu pěkně tvrdý oříšek. Pokud zrovna nemáte po ruce pořádnou vrtačku a silného chlapa, co to takh ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 26.8.2015 21:52 jan krásný
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 2.7.2015 10:06 Vilém Votcházel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 20.5.2015 06:21 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 21.4.2015 14:32 Bob Stavitel
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×