Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Aktuální trendy kuchyní

Aktuální trendy kuchyní

Plánujete pořídit si novou kuchyňskou linku? Pak vás bude zajímat, jaké jsou nejžhavější aktuální trendy a nejpoužívanější materiály. Plánování této investice není jednoduché… Vždyť by měla kuchyňská linka vydržet až dvacet let intenzivního každodenního používání.

reklama

Stále se objevují lidé, kteří si objednávají kuchyně v lesklém provedení, nejčastěji v bílé barvě. Tento styl však už není „in“ – vystřídaly ho barevné dekory v kombinaci s bílou matnou povrchovou úpravou.

Aktuální barvy a dekory

Nejoblíbenější je dekor mořeného dubu v kombinaci s bílými matnými prvky. Jde o velmi elegantní provedení, jež se dá kombinovat s libovolnou barvou, která je moderní, nebo se vám prostě jen momentálně líbí.

Kvalitní materiály

Kuchyňská linka by měla být vyrobena z kvalitních materiálů – ať už mluvíme o lamino-třískových deskách nebo masivu, ze kterých jsou vyrobeny korpusy, nebo kvalitní povrchové úpravě dvířek či použitého kování. Šetřit se nevyplácí ani na kuchyňské pracovní desce a na obložení.

Zde je vhodné použít umělý kámen, ze kterého lze vyrobit vše – v jedné celistvé ploše, která obsahuje i dřez. Získáte tak hladký povrch bez spár, který je nejen velmi luxusní na pohled, ale je především praktický. Umělý kámen je totiž velmi odolný materiál s mnoha dalšími přednostmi, jako je tvarová variabilita nebo široká škála barev. Nejčastěji je volen dezén, který nelze rozeznat od pravého kamene, ale architekti často volí i nejrůznější barevné varianty.

Nízká deska – hit dneška

Mezi nejnovější trendy oproti minulosti patří nízké pracovní desky. Ani toto není problém pro umělý kámen značek Corian nebo Hi-Macs, který zpracovává certifikovaná firma Duolit z Králova Dvora.

„Chcete-li kuchyňskou linku s tenkou pracovní deskou, je nutné s tím počítat už při její výrobě a konstrukčně celou sestavu tomuto požadavku přizpůsobit,“ upozorňuje Lukáš Huml, ředitel společnosti Linea, která se výrobou kuchyní zabývá. S firmou Duolit spolupracuje již více než 15 let.

Chcete-li si umělý kámen prohlédnout na vlastní oči a přesvědčit se o jeho výjimečném vzhledu, navštivte showroom Duolitu, kde vám také rádi zodpoví veškeré dotazy.

Návštěvu showroomu Duolitu si prosím rezervujte na tel.: +420 777 340 764.

Autor: Duolit (text), Lineia a Duolit (foto a realizace)

Související články

Jak udržovat umělý kámen 4  fotek

Jak udržovat umělý kámen

Při správné péči bude materiál „UMĚLÝ KÁMEN“ stále vypadat jako nový. Pokud jste dlouho hledali vynikající kvalitu, trvanlivý a odolný materiál, je HI ...


Umělý kámen a jeho uplatnění v kuchyni 3  fotek

Umělý kámen a jeho uplatnění v kuchyni

Umělý kámen si získává stále větší přízeň – jde o moderní, velmi odolný a v dnešní době často používaný materiál, ze kterého se vyrábí umyvadlové desk ...


Umělý kámen v kuchyni 9  fotek

Umělý kámen v kuchyni

Nadčasový a luxusní materiál, který pozvedne každou kuchyni – přesně tato slova jsou synonyma pro umělý kámen. Ten dodá šarm každému interiéru, kuc ...


Vestavěné dřezy z umělého kamene 6  fotek

Vestavěné dřezy z umělého kamene

Dřez je nepostradatelnou součástí každé kuchyně, přestože je dnes již její běžnou součástí i myčka nádobí. Používáme ho na omývání ovoce, zeleniny a d ...


Vychytávky do kuchyně z umělého kamene 7  fotek

Vychytávky do kuchyně z umělého kamene

Máte starší kuchyňskou linku a uvažujete o pořízení nové? Potom jistě přemýšlíte nad typem, který si vyberete. Nyní máte na výběr z nepřeberného množs ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Ema
0
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vladimír Beránek
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Hana
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×