Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Úzká pracovní deska– aktuální trendy kuchyní

Úzká pracovní deska– aktuální trendy kuchyní

Plánujete pořídit si novou kuchyňskou linku? Pak vás bude zajímat, jaké jsou nejžhavější aktuální trendy a nejpoužívanější materiály. Plánování této investice není jednoduché… Vždyť by měla kuchyňská linka vydržet až dvacet let intenzivního každodenního používání.

reklama

Stále se objevují lidé, kteří si objednávají kuchyně v lesklém provedení, nejčastěji v bílé barvě. Tento styl však už není „in“ – vystřídaly ho barevné dekory v kombinaci s bílou matnou povrchovou úpravou.

Aktuální barvy a dekory

Nejoblíbenější je dekor mořeného dubu v kombinaci s bílými matnými prvky. Jde o velmi elegantní provedení, jež se dá kombinovat s libovolnou barvou, která je moderní, nebo se vám prostě jen momentálně líbí.

Kvalitní materiály

Kuchyňská linka by měla být vyrobena z kvalitních materiálů – ať už mluvíme o lamino-třískových deskách nebo masivu, ze kterých jsou vyrobeny korpusy, nebo kvalitní povrchové úpravě dvířek či použitého kování. Šetřit se nevyplácí ani na kuchyňské pracovní desce a na obložení.

Zde je vhodné použít umělý kámen, ze kterého lze vyrobit vše – v jedné celistvé ploše, která obsahuje i dřez. Získáte tak hladký povrch bez spár, který je nejen velmi luxusní na pohled, ale je především praktický. Umělý kámen je totiž velmi odolný materiál s mnoha dalšími přednostmi, jako je tvarová variabilita nebo široká škála barev. Nejčastěji je volen dezén, který nelze rozeznat od pravého kamene, ale architekti často volí i nejrůznější barevné varianty.

Nízká deska – hit dneška

Mezi nejnovější trendy oproti minulosti patří nízké pracovní desky. Ani toto není problém pro umělý kámen značek Corian nebo Hi-Macs, který zpracovává certifikovaná firma Duolit z Králova Dvora.

„Chcete-li kuchyňskou linku s tenkou pracovní deskou, je nutné s tím počítat už při její výrobě a konstrukčně celou sestavu tomuto požadavku přizpůsobit,“ upozorňuje Lukáš Huml, ředitel společnosti Linea, která se výrobou kuchyní zabývá. S firmou Duolit spolupracuje již více než 15 let.

Chcete-li si umělý kámen prohlédnout na vlastní oči a přesvědčit se o jeho výjimečném vzhledu, navštivte showroom Duolitu, kde vám také rádi zodpoví veškeré dotazy.

Návštěvu showroomu Duolitu si prosím rezervujte na tel.: +420 777 340 764.

Autor: Duolit (text), Lineia a Duolit (foto a realizace)

Související články

Jak udržovat umělý kámen 4  fotek

Jak udržovat umělý kámen

Při správné péči bude materiál „UMĚLÝ KÁMEN“ stále vypadat jako nový. Pokud jste dlouho hledali vynikající kvalitu, trvanlivý a odolný materiál, je HI ...


Umělý kámen a jeho uplatnění v kuchyni 3  fotek

Umělý kámen a jeho uplatnění v kuchyni

Umělý kámen si získává stále větší přízeň – jde o moderní, velmi odolný a v dnešní době často používaný materiál, ze kterého se vyrábí umyvadlové desk ...


Umělý kámen v kuchyni 9  fotek

Umělý kámen v kuchyni

Nadčasový a luxusní materiál, který pozvedne každou kuchyni – přesně tato slova jsou synonyma pro umělý kámen. Ten dodá šarm každému interiéru, kuc ...


Vestavěné dřezy z umělého kamene 6  fotek

Vestavěné dřezy z umělého kamene

Dřez je nepostradatelnou součástí každé kuchyně, přestože je dnes již její běžnou součástí i myčka nádobí. Používáme ho na omývání ovoce, zeleniny a d ...


Vychytávky do kuchyně z umělého kamene 7  fotek

Vychytávky do kuchyně z umělého kamene

Máte starší kuchyňskou linku a uvažujete o pořízení nové? Potom jistě přemýšlíte nad typem, který si vyberete. Nyní máte na výběr z nepřeberného množs ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.8.2018 09:41 Ema
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 28.2.2018 13:51 Vladimír Beránek
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 2.1.2018 18:37 Hana
0
Myčka Whirlpool ADP 5350 PC porucha Kuchyně
Poslední příspěvek: 17.12.2017 17:27 Aleš
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×