Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

Ve dnech 23. - 26. 3. 2017 proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA šestý ročník výběrové přehlídky interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia. Na veletrhu se objeví jak mladé, progresivní značky, tak etablovaní čeští a evropští výrobci a prodejci. Mezi vystavovateli se představí i Kreiner, prodejce luxusních koupelen.

reklama

Společnost Kreiner se na zmíněné výstavě bude prezentovat několika vanami z vlastní produkce Kreiner Deutschland s doporučením na příslušenství, odtokové a napouštěcí systémy, baterie a doplňky. V nabídce má firma jak vany volně stojící, tak i klasické vany, vhodné i k zabudování. Zde představuje volně stojící. Různé jsou tvary i velikost, stejný je však použitý materiál. Jde o vysoce kvalitní akrylát americké společnosti Lucite, který firmě Kreiner dává jistotu zachování potřeb moderního designu a vysoké kvality, kterou si zákazníci žádají. Ty vznikají z velikých jednolitých desek akrylátu, který se nahřeje na přesně danou teplotu a následně ve formě dostane určený tvar. Důvodů, proč dnes tyto výrobky převažují, je více než jen možnost výroby rozličných tvarů. Materiál se velice dobře udržuje čistý, je příjemný při koupeli a také máte možnost vanu doplnit například o hydromasážní systémy, madla, vodovodní baterie a podobně.

Jako úplnou novinku bude společnost Kreiner vystavovat několik výrobků z litého mramoru. Návštěvníci si budou moci prohlédnout vany a designová umyvadla se speciálním povrchem a barvou, která budou provedením naprosto ojedinělá a která budou brzy zařazena do prodeje. Firma KREINER přivítá návštěvníky v hale číslo 4 ve stánku s číslem 4B07.

„Již loni jsme se na podobné výstavě v Praze přesvědčili, že tento typ prezentace je příjemnou možností setkání s našimi zákazníky. Chceme, aby se zájemci dozvěděli o našich vanách co nejvíce. Právě veletrhy poskytují pro více otázek dostatečný prostor. Nejvíce návštěvníky výstav zaujme design našich van, zajímají se o materiál, ze kterého jsou vyrobené, jejich životnost, způsob údržby a samozřejmě o vhodné doplňky,“ uvádí Mgr. Pavel Weingärtner ze společnosti Kreiner. Je příjemné, že se u stánku firmy Kreiner zastavují jak odborníci na design, interiéry, tak i samotní uživatelé, kteří připravují rekonstrukci své koupelny, či hledají alternativu ke stávajícím koupelnám.

Design Shaker

Krédem letošního veletrhu je spojení „mladého“ designu s již zavedenými značkami. To vše na výstavní ploše více než 1500 metrů čtverečních. Koncept celého veletrhu, který je součástí jarních veletrhů bydlení, je založen na prezentaci práce jak velkých firem a distributorů nejznámějších zahraničních značek, tak kurátorsky vybraných designérů. Důležitá je kvalita, zajímavý koncept nebo inovativní design.

Návštěvníci se tak mohou těšit na studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu. Design Shaker je jiný především tím, že je sice výběrovou přehlídkou designu, ale proběhne v rámci velkých veletrhů pro velmi širokou skupinu návštěvníků. Lidé, kteří přicházejí na veletrhy, jako je For Habitat, mají konkrétní zájem a potřebu. Jde o profesionály nebo ty, kteří staví či zařizují dům. Tomuto publiku představí kvalitní design: jak produktový, tak služby architektonických a designérských studií.

Design Shaker bude jako tradičně rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big Deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh Space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field Office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů.

Autor: Pavla (text), Kreiner (foto)

Klíčová slova:


Související články

Hliník a plast se spojily v prvotřídním potrubí a vznikl Kreiner Alpex 9  fotek

Hliník a plast se spojily v prvotřídním potrubí a vznikl Kreiner Alpex

Aby vám voda tekla a topení topilo, potřebujete kromě vodovodních baterií a radiátorů i rozvody. Na trhu TZB je mnoho dodavatelů a výrobců různých ...


Jak udržovat topný systém v té nejlepší kondici? 4  fotek

Jak udržovat topný systém v té nejlepší kondici?

Zima v posledních týdnech ukázala svojí stinnou tvář. Přívaly sněhu a teploty v mínusových hodnotách patří ke koloritu dnešních dnů. Proto se nyní, ...


Obklady a dlažby Villeroy & Boch představují nejlepší volbu 5  fotek

Obklady a dlažby Villeroy & Boch představují nejlepší volbu

Po staletí oblíbená a pro moderní interiér stále důležitější: keramika, fascinující a inspirující. Stěží existuje nějaký jiný materiál do interiérů ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×