Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vezeko vás zve na výstavu TechAgro 2012

Vezeko vás zve na výstavu TechAgro 2012
Tímto si vás dovolujeme pozvat na výstavu TECHAGRO 2012, konané ve dnech 31.3. - 4. 4. 2012 v Brně. Budeme se na vás těšit u stánku č. 1, který naleznete na volné ploše A.
reklama

Pro rok 2012 pro vás společnost VEZEKO připravila nabídku zajímavých novinek a mnoho akčních cen, z nichž si vybere opravdu každý. Těšíme se na vaši návštěvu na tomto mezinárodním veletrhu zemědělské techniky.

Současně s veletrhem TECHAGRO budou probíhat také veletrhy ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, na kterých se představí nejnovější trendy a technologie oborů zemědělství, lesnictví a veterinářství. Součástí bude také bohatý doprovodný program s aktuálními tématy odvětví.

www.vezeko.cz

Autor: VEZEKO (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Multifunkční sklápěč JUKI 4  fotek

Multifunkční sklápěč JUKI

Když se řekne multifunkční, spoustě lidí se vybaví především domácí spotřebiče, které mají nejrůznější funkce. Ne vždy jsou tyto spotřebiče spolehlivé ...


Jede Kudrna okolo Brna 8  fotek

Jede Kudrna okolo Brna

Popěvek o kolomazníkovi s vrzajícím kolečkem už patří historii. Nicméně s dnešním povídáním má společnou Moravu a převoz nákladů. Když totiž stavíte d ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×