Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tipy na originální jmenovky na dárky

Tipy na originální jmenovky na dárky

Od našich čtenářek nám přišly ukázky jejich tvorby. Vánoční dárky opatřují každý rok originální jmenovkou. Visačky známe hlavně z oblečení a dárky většinou jen popíšeme, popř. nalepíme samolepku s okénkem pro zapsání jména. Ale pokud si vyrobíte své vlastní visačky, můžete si připravit sady pro každého obdarovaného zvlášť. A používat je každý rok.

reklama

Z dílny Lucie Šichtancové

Vánoční čas již vstoupil do našich dveří, Martin s bílým koněm přijel bez sněhové nadílky, ale lidé horečně nakupují dárky pro svou rodinu a přátele. Každý nejde pod stromečkem alespoň jeden malý dáreček. Aby bylo poznat, pro koho je, slouží k tomu malé visačky. K tradicím patří také posílání vánočních přáníček a pohlednic. Určitě Vaše blízké zahřeje na srdci, když si na ně vzpomenete a pošlete nebo dáte nějaké hezké originální přáníčko. Určitě se toho najde více, co potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Tak, milí přátelé, nezbývá, než vám všem popřát krásný předvánoční čas a nezáleží na obrovských hmotných darech, ale i maličkost může být pro někoho neskutečně velká.

Pro výrobu visaček upotřebíte barevný papír, lepidlo, nůžky a barevné fixy. Tvar visaček si vystřihněte podle své fantazie. Může to být kolečko, obdélník, srdíčko nebo třeba květinka. Barvu papíru zvolte podle toho, kdo má jakou rád. Dále z jiné, nejlépe kontrastní, barvy vystříhněte různé dekorační tvary. Srdíčka, hvězdičky, květiny a ty nalepte na visačku. Děrovačkou vytvořte dírku a visačku opatřete stužkou nebo jutovým provázkem na zavazování.

Inspirace od Maiki Jeřábkové

Dárky se vybírají vždy podle možností peněženky i podle přání obdarovávaných. Vlastně naopak. Přesto tento postup většinou vítězí. I kdybychom chtěli všem dopřát to, co si přeji, někdy to prostě není možné. Buď kvůli finanční nedostupnosti nebo z výchovných důvodů. I když se na nás ze všech stran valí reklamy, největší dárek je, když se u Štědrovečerní večeře všichni sejdeme a panuje pohoda. Když je člověk dospělý, málokdo si vzpomene, co dostal třeba v osmi letech pod stromeček, ale na atmosféru o vánocích vzpomíná a snaží se podobnou připravit svým dětem.
Jmenovky na vánoční dárky jsou v tomto případě otevírací, zdobení vyráběné pomocí raznic, obrysových a klasických samolepek, lepené buď lepidlem nebo čtverečky pro 3D lepení (čtverečky lze nahradit silikonovými body). Rohy visaček lze dekorovat rohovou raznicí, aplikace můžete dozdobit třpytkami.

Ať už své vánoční balíčky označíte jmenovkou, lepíkem sejménem nebo opatříte visačkou, určitě potěšíte všechny obdarované. Přejeme všem čtenářům Českého kutila Šťastné a v pohodě prožité vánoční svátky a všechno nejlepší do nového roku. A hlavně, ať se za rok zase se všemi u té slavnostní chvíle znovu setkáte.

Autor: M. Jeřábková, L.Šichtancová (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Několik tipů na balení dárků 23  fotek

Několik tipů na balení dárků

Zvonek za chvíli zacinká a vy ještě přemýšlíte, jak pěkně zabalit dárky? Pokud máte doma pár barevných papírů, stužek, lepidlo, od pečení cukroví s ...


Vánoční balení dárků 11  fotek

Vánoční balení dárků

Vánoce se rychle blíží, kdo už nakoupil dárky, může začít s jejich balením. Jak ale hezky a nápaditě zabalit knihy, diáře, podélné i čtvercové krabičk ...


Dárky na poslední chvíli 9  fotek

Dárky na poslední chvíli

Jste zastánci vlastnoručně vyrobených dárků? Stalo se vám právě, že jste zjistili, že pro někoho ještě dárek nemáte? Využijte křišťálovou pryskyřici a ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×