Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vítejte na palubě!

Vítejte na palubě!

Společnost Yanfeng Automotive Interiors připravuje otevření svého již druhého výrobního závodu v České republice. Nový závod bude postaven na zelené louce v obci Planá nad Lužnicí v okrese Tábor a společnost už začala s náborem nových zaměstnanců.

reklama

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je světový lídr v oblasti vývoje a výroby palubních přístrojových desek a palubních systémů, dveřních panelů, podlahových konzol a stropních ovládacích systémů. Závod v Plané bude prvním závodem, který bude ve střední Evropě pro Yanfeng využívat technologii Slush. V České republice je tato technologie unikátem. Jde o postup výroby PVC kůže rotačním tvářením. Vznikne tím imitace kůže do interiérů na přístrojové desky.

Pro koho je pracovní pozice určená?

V Plané nad Lužnicí vzniká úplně nový výrobní závod na zelené louce, takže se hledá všechen personál - od operátorů výroby, přes nepřímý personál do logistiky až po management závodu - dohromady jde přibližně o 300 lidí. Dnes obsazují trainee pozice vhodné pro absolventy a velmi důležití jsou i techničtí specialisté.

Co nabízí?

Yanfeng nabízí unikátní příležitost pracovat v globálním rozměru s top technologiemi na trhu, s nejlepšími technickými znalostmi a produkty, které jsou na trhu dostupné. Budoucím zaměstnancům nabízí rozvoj skrze školení na světové úrovni a i atraktivní zaměstnanecké benefity. Požadují hlavně týmovou spolupráci, která je jedním z nejdůležitějších prvků firemní DNA.

Všichni, kteří chtějí nastartovat svou kariéru, by měli navštívit webovou stránku www.VitejteNaPalube.cz, kde se dozví další podrobnosti.

Autor: Yanfeng Automotive Interiors (tisková zpráva)

Související články

Vítejte na palubě u YFAI 2  fotek

Vítejte na palubě u YFAI

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), přední světový dodavatel přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních ...


Sklopný koš na prádlo 21  fotek

Sklopný koš na prádlo

Do malé koupelny i do většího prostoru užijeme skládací koš na prádlo, který se, když jej nepoužíváme, dá složit naplocho a nezabírá zbytečně místo. A ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×