Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vozík jako náklaďák

Vozík jako náklaďák
Prázdniny jsou za rohem a čas přesunů na dovolenou či na chaty a chalupy už začal. Spolu s ním začalo převážení všeho možného, co jen lze na střeše v autě a na vozíku převézt.
reklama

I majitel krásně zelené škodovky si asi myslí, že je traktor a má za sebou valník. Jinak by nemohl na vozíček naložit to, co naložil. Nevypadá to, že by mu vozík moc poděkoval a o nějakém přivázání nemůže být ani řeč, náklad drží přece vlastní vahou. Důležité je, aby se nikomu nic nestalo a aby se naložená sláma v zatáčce nevykutálela, aneb za svůj náklad si řidič odpovídá sám.

Proto převážejte, zatěžujte své střechy a vozíky, ale opatrně a hlavně bezpečně. Jak to také může vypadat, když se to nepovede a řidič je líný jet dvakrát, se můžete podívat zde.

P.S.: Honzo, polepši se!

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Související články

Antikutil – království za hmoždinku 7  fotek

Antikutil – království za hmoždinku

Jako dnešní téma pro antikutila jsem zvolil hmoždinky. Každý z nás určitě někdy přidělával poličku či skříňku pomocí hmoždinek. A nebo u toho minimáln ...


Antikutil - kdo leduje, ten jede 5  fotek

Antikutil - kdo leduje, ten jede

Dnešní antikutil je tak trochu, jak všichni doufáme, rozloučení s letošní zimou a varování před tou příští. S jarem přichází čas nejen na přípravu záh ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×