Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pračko-sušička: všeumělové do koupelny

Pračko-sušička: všeumělové do koupelny

Každý z nás touží po čistém a voňavém prádle, a proto je pračka naprosto neodmyslitelnou společnicí našich životů. Ne každý z nás ale vidí rád šňůry nebo věšáky s prádlem po bytě, tím spíš, pokud nemáte balkón nebo neholdujete pestré výzdobě pod okny v italském stylu. Tam, kde není centimetrů nazbyt, je vytouženým řešením kombinovaný spotřebič, tedy pračko-sušička.

reklama

Nejen, že si nežádá místo o nic větší, než její sestra pračka, ale navíc si dovede poradit třeba s právě vypranými ručníky a osuškami, a rovnou na prací fázi navázat sušením, aniž byste museli prádlo přendávat. Bude na vás tak jakou mávnutím kouzelného proutku čekat čisté, měkoučké a voňavé prádlo, které můžete rovnou vyskládat do skříně.

Tichá velkokapacitní pračko-sušička Hotpoint Aqualtis AQD970D 49 EU/B s osobitým vzhledem

Předem plněná pračka se sušičkou Hotpoint Aqualtis má nejen osobitý vzhled, ale také chytré funkce, které pečují o vaše prádlo s největší péčí s ohledem na jeho vlastnosti. Tlakové senzory a inteligentní čerpání systému Care Technology rozpoznají množství a typ prádla a kontrolují přesnou hladinu vody v bubnu, díky tomu dosahuje energetické třídy A. Kapacita praní je 9 kg, sušení 7 kg. Speciální bezuhlíkový motor spojený se třemi odhlučněnými panely upevněnými z vnitřní strany zařízení zajišťují tichý chod.

Vybavena je 4 automatickými úrovněmi sušení s různou hladinou zbytkové vlhkosti pro nejlepší péči o vaše prádlo („K žehlení“, „Ramínko“, „Prádelník“ a „Extra suché“). Standardní nabídka programů praní je rozšířená o speciální antibakteriální cyklus. Cyklus Vlna obdržel certifikát Woolmark Platinum Care pro nejlepší péči i o nejcitlivější tkaniny.

Pračko-sušička WHIRLPOOL WWDC 9614 S v energetické třídě A šetrná k prádlu

Skvěle se hodí například do menších koupelen, kde nezabere mnoho místa a přitom zastane funkce dvou spotřebičů najednou. Vyprat najednou můžete až 9 kg prádla, usušit až 6 kg. Unikátní technologie 6. smysl se postará o tu nejlepší péčí o vaše prádlo s minimem spotřebované vody a energie. Nabízí 16 programů včetně programu praní a sušení, který zvládne oboje za pouhých 54 minut. Nechybí ani program pro praní ve studené vodě, rychlé praní do 30 minut a další. Buben pračky navíc umí speciální pohyby SoftMove, které v kombinaci s šetrným povrchem perfektně pečují o vaše prádlo. Je vybavena také parním programem. SteamCare slouží proti pomačkání vláken. Vaše prádlo tak bude vždy v perfektní kondici.

Více se dočtete na www.whirlpool.cz.

Pračka se sušičkou Indesit INNEX XWDE 961480X WSSS EU na jeden stisk tlačítka

Kombinovaná pračka se sušičkou Indesit INNEX XWDE 961480X WSSS EU disponuje, podobně jako pračky stejné designové řady, tlačítkem „Push & Wash + Dry“, u kterého díky patentované programovací technologii stačí jeden stisk k zapnutí spotřebiče, automatickému nastavení univerzálního pracího a sušícího cyklu a spuštění programu. Univerzální program „Push & Wash + Dry“ je koncipován pro kapacitu 3 kg prádla v kombinaci bavlny a syntetiky, praní na 33°C po dobu 44 minut a následné sušení při teplotě 63°C.

Pračka se sušičkou je vybavena dalšími 14 pracími a sušícími cykly pro 9 kg prádla praní a 6 kg prádla sušení s klasickým způsobem nastavení včetně speciálních programů - cyklus Osvěžení prádla za pouhých 30 minut, Express Wash & Dry za 45 minut vypere a vysuší 1 kg slabě znečištěného prádla, programy pro účinné odstranění skvrn s předvolbou jejich původu (Jídlo, Práce, Outdoor), speciální péče o sportovní funkční oblečení a obuv, antialergenní program nebo cyklus pro černé oděvy.

Úspory v energetické třídě A dosahuje díky automatickému rozpoznávání množství prádla a systému Drying Balance, který v průběhu sušení elektronicky hlídá teplotu a čas dle nastavení úrovně sušení. Hlučnost je snížena využitím bezuhlíkového motoru, maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot. /min., ovládání usnadňuje velký digitální displej. Pračka se sušičkou je v barevném provedení bílá se stříbrnými dvířky.

Autor: Whirlpool (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Aby pračka dlouho vydržela – tipy od společnosti Whirlpool 10  fotek

Aby pračka dlouho vydržela – tipy od společnosti Whirlpool

Není žádným tajemstvím, že pokud nám mají spotřebiče dlouho a dobře fungovat, musíme jim věnovat patřičnou péči. Avšak jak se starat například o pr ...


Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama 2  fotek

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Trouba je v kuchyni cenným spojencem; umožňuje vyzkoušet pozoruhodné recepty a připravit vaše oblíbená jídla. Ale nelze říci, že čistění trouby je sna ...


Proč mít myčku 3  fotek

Proč mít myčku

Myčka je dnes pro řadu lidí nedílnou součástí domácnosti, přesto s jejím pořízením řada lidí stále váhá. Důvody mohou být různé - vysoké náklady na po ...


Pomocník nejen na chalupu 3  fotek

Pomocník nejen na chalupu

Nedostatečný prostor v kuchyni bývá častým problémem nejen na chatě, ale i u malých bytů. A jelikož by každá kuchyň měla být uspořádána tak, aby byla ...


Whirlpool radí: Jak skladovat a šetřit potravinami I. 10  fotek

Whirlpool radí: Jak skladovat a šetřit potravinami I.

Vyhazování potravin je jedním z nejsmutnějších paradoxů naší doby. Podle zprávy Organizace pro výživu a zemědělství při OSN (FAO) * se v celosvětovém ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
Reklamace vany Bette Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
0
Romana Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Romana
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×