Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vychytávky pro balení dárků – produkty značky tesa

Vychytávky pro balení dárků – produkty značky tesa

Balení vánočních dárků je pro některé radost, pro jiné noční můra. Abychom se ale nepřipravili o moment překvapení, dárky je zabalit potřeba. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak jednoduše „vykouzlit“ dárek jako od Ježíška.

reklama

Většina lidí je zvyklá balit dárky pomocí průhledné kancelářské lepicí pásky nebo širší transparentní balicí pásky. Někteří už objevili i odvíječe těchto pásek, a proto nemusí neustále hledat konec lepicí pásky nebo si pásku nastřihávat, za maličký kousek přilepovat ke stolu či židli a postupně při balení tyto nastříhané kousky používat pro lepení. Proč ale nezkusit něco zcela nového?

Oboustranná lepicí páska tesafilm® je ideální páska pro balení dárků. Po nalepení zůstane skryta mezi papíry či kartónem a vzhled dárku se rázem stane atraktivnější! Společnost tesa tuto pásku dodává na trh samostatně nebo s jednorázovým ručním odvíječem. Páska vám přijde vhod nejenom při balení vánočních dárků, ale své uplatnění jistě najde i v mnoha dalších případech během celého roku v každé kanceláři a domácnosti.

Mini odvíječ na prst tesafilm® s lepicí páskou zjednoduší a urychlí balení vánočních dárků. Kotouček odvíječe si nasunete na prst a pásku tak máte neustále připravenou „ k akci“. Obě ruce vám přitom zůstávají volné a mohou se věnovat balení dárku. Pak stačí pouze pásku odvinout a nalepit. Nemusíte přitom přemýšlet, kam jste lepicí pásku položili, když ji zrovna potřebujete. Páska v mini odvíječi je snadno vyměnitelná. Po vypotřebování pásky proto není nutné kupovat nový mini odvíječ, stačí pouze vyměnit pásku, o rozměru 10m : 19mm. Ze sortimentu si můžete vybrat barvu mini odvíječe, v nabídce je zelená, modrá, fialová a oranžová varianta.

Když už jsou dárky zabalené, je potřeba je označit, komu patří.

Oboustranné lepicí podložky tesa Tack® jsou průhledné extrémně ploché podložky ideální pro připevnění vánočních přání a jmenovek na dárky. Nezanechávají mastné skvrny a jsou přemístitelné a znovu použitelné. Šestiúhelné nebo pětiúhelné podložky využijete i pro krátkodobé připevnění různých vzkazů v kanceláři i domácnosti. Je to rozumná alternativa oproti magnetům a připínáčkům.

Dekorační třpytivá pera tesa® jsou vhodná pro finální ozdobení dárku nebo vánočního přání. Jedná se o lepidlovou hmotu v tubě ve čtyřech barevných odstínech – zlatá, stříbrná, zelená, červená. Třpytky v barvě dodají výzdobě originalitu a navodí sváteční atmosféru. Tuba je vyrobena z měkkého plastu, proto lze hmotu velmi snadno vymáčknout. Dávkovací hubice umožňuje přesné nanášení.

Přejeme všem čtenářům krásné Vánoce a šťastný nový rok. tesa tape s.r.o.

Autor: tesa tape (text a foto)

Související články

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat 12  fotek

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat

Pokud chceme pověsit v koupelně ručníky, v předsíni kabelku nebo třeba bundy, musíme k tomu mít kvalitní háčky nebo věšáčky, které se musí ve větši ...


Háčky v koupelně padat nebudou 12  fotek

Háčky v koupelně padat nebudou

Také neustále řešíte, kam dávat kartáčky na zuby všech členů rodiny? Mít je jen tak na umyvadle, to není nic hygienického. Vkládat je do kelímku či ...


Výherci těsnění do oken a dveří tesamoll 5  fotek

Výherci těsnění do oken a dveří tesamoll

Sluneční paprsky již nemají na podzim takovou sílu, aby vyhřály váš domov. K tomu se přidává studený vítr, který si najde v domě každou mezeru, kud ...


Připevňování vánočních dekorací 18  fotek

Připevňování vánočních dekorací

Obchody jsou již plné vánočních dekorací a advent klepe na dveře. Což nám připomíná, že je čas na vánoční výzdobu i ve vašich domácnostech. V podst ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×