Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce podlahy Fortelock se může radovat

Výherce podlahy Fortelock se může radovat

Jednoduchá podlaha, jednoduchá pokládka, jednoduché čištění. Nemusíte strávit hodiny přemýšlením, který materiál je nejlepší, nejefektivnější a cenově nejvýhodnější.
PVC dlažba Fortelock je ideální produkt za rozumnou cenu. V jednoduchosti je síla. PVC dlažbu položíte a ihned využíváte. Právě takovou podlahu jste mohli vyhrát.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo splnit všechny tyto podmínky:

1) Zaslat foto vnitřních prostor i budovy, kam by podlaha měla být umístěna - adresa pro zasílání foto: soutez@ceskykutil.cz.

2) Napsat, proč bychom ji u vás měli realizovat a co je původní podlahou.

3) Odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.


Při vyplňování soutěžního formuláře jste připojili jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správnou odpověď jste mohli nalézt na stránkách na www.fortelock.cz.

Případný výherce souhlasí s dokumentováním pokládky - natočení videa, a zdokumentováním původního stavu i konečného stavu (případně výherce sám po realizaci a následném nastěhování vyfotí konečný stav - dle domluvy).

Správná odpopvěď na soutěžní otázku:

Který z produktů Fortelock je doporučován do domácností, jako dlažba snášející střední zátěž?

Fortelock Light

Cena, o kterou jste soutěžili

1. cena: 25 m2 podlahové krytiny Fortelock, pokládka zdarma a možnost dokoupit si další kusy PVC dlažby Fortelock za zvýhodněnou cenu (-30 %)

Výherce soutěže:

Soutěžících bylo hodně a skoro všichni odpověděli na soutěžní otázku správně, ale bohužel, s adlašími podmínkami to bylo slabší. někteří zapomněli poslat fotografie prostoru, do kterého by se měla podlaha položit, jiní zapomněli napsat, proč by měla být podlaha realizována právě u nich. Výherce vybírala porota našeho partnera, fimy Fortemix, která výhru do soutěže poskytla.

Z nové podlahy se bude těšit paní Jitka Gorcová z Prostějova

Výherci srdečně gratulujeme!

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Fortemix s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří splní všechny soutěžní podmínky
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Fortemix.
 • Dodavatel poskytuje zdarma PVC dlažbu Fortelock na rozměr 25 m2, jakékoliv barvy.
 • Výherce má možnost dokoupit si další kusy PVC dlažby Fortelock za zvýhodněnou cenu. (-30 % oproti maloobchodní). Plocha výsledné podlahy není limitována 25 m2.
 • Dodavatel zajistí položení dané podlahy na původní podlahu, upravenou vyhovujícím způsobem.
 • Výherce musí zajistit, že prostor, kam bude podlaha instalována, bude vyklizený a prázdný.
 • Původní podlaha musí být připravena pro novou pokládku.
 • Podlaha musí být vyrovnaná, spáry vyplněné, zametená.
 • Výherce může předem oslovit dodavatele s potřebnou radou, jak by měla připravená podlaha vypadat a konzultovat případné úpravy.
 • Dodavatel a výherce se předem domluví na termínu realizace (ten je vymezen v období měsíce června, nebo září)
 • Součástí pokládky nejsou stěhovací a uklízecí práce před a po (po realizaci podlahy dodavatel odstraní zbytky dlaždic po dořezech, smete prach, zařízení garáže si výherce nastěhuje sám).
 • Výherce a účastníci soutěže souhlasí se zpracováním osobních údajů. Údaje nebudou nijak zneužity, fotografie a video z realizace bude používáno k reklamním účelům.

O partnerovi soutěže

Společnost Fortemix s.r.o. je českou společností specializující se na výrobu průmyslových podlahových systémů. Na této specializaci budujeme moderní podnik, který se díky kvalitě, ceně a inovacím etabloval již v 9 zemích střední a východní Evropy. Naším cílem není stát se „dalším z mnoha", ale stát se vašim důležitým partnerem v oblasti stavebních hmot a chemie. Aby se tak stalo, uděláme vše pro vaši spokojenost v každé oblasti – ať už půjde o pohotovou reakci na vaše požadavky, technickou pomoc, kvalitu našich výrobků, rychlost výroby apod., vždy uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Autor: Petra, Fortemix (text a foto)

Související články

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m<sup>2</sup> zcela zdarma a zbylé metry za super cenu 13  fotek

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m2 zcela zdarma a zbylé metry za super cenu

Má vaše stará betonová podlaha už ta nejlepší léta za sebou? Zvažujete její rekonstrukci? Nebo sháníte podlahu do pronajatých prostor – dílen, skla ...


Fortelock - rychlá podlaha 41  fotek

Fortelock - rychlá podlaha

Fortelock je opravdu rychlý. Oba dva názvy, pod kterým podlahu můžeme nejen na internetu dobře najít, ji dobře definují. „Fortelock“ - pevný zámek a „ ...


Fortelock - podlaha v garáži snadno a rychle 30  fotek

Fortelock - podlaha v garáži snadno a rychle

Garáž nebo dílna si zaslouží odolnou a praktickou podlahu, jenže jak to zařídit, když je tam jen nepříliš hladký beton? Plastové dlaždice Fortelock ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×