Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o skvělé ceny od Mountfieldu

Výherci soutěže o skvělé ceny od Mountfieldu

Velmi zajímavé ceny z řady nářadí Patriot máte šanci získat, pokud se zúčastníte naší soutěže. Ceny do ní dodala společnost Mountfield a určitě vás potěší. Co třeba šikovná, akumulátorem poháněná vrtačka? Takového výkonného a praktického pomocníka ocení každý domácí kutil! Chalupář potom bude nadšený z univerzální sekery, vyrobené ze špičkových materiálů. A dvoučepelové zahradní nůžky z kvalitní kované oceli nadchnou každého zahrádkáře. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázky, mít trochu štěstí při losování.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Jaký je maximální kroutící moment Aku vrtačky Patriot 10,8 V?
správná odpověď: 16 Nm

Kolik let záruky dostanete nákupem sekery Patriot v prodejnách Mountfieldu?
správná odpověď: 10 let

Kolik nůžek na zahradu z řady Patriot má Mountfield v nabídce?
správná odpověď: až 10

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. místo: AKU vrtačka Patriot 18 V v hodnotě 1.990 Kč

Tato akumulátorem poháněná vrtačka sedne do ruky tak, že už ji nebudete chtít pustit. Díky Li-ion baterii s nadstandardní kapacitou 1,5 Ah vydrží pracovat pěkně dlouho. Samozřejmostí je levý a pravý chod, dvě rychlosti otáčení, plynulý rozběh a možnost nastavení utahovacího momentu. Integrované osvětlení nad spínačem umožňuje vrtání i při snížené viditelnosti, LED dioda osvítí pracovní plochu nebo připevňovaný šroubek. Indikátor stavu baterie průběžně informuje o zbývající energii. Vrtačku si odnesete v originálním kufru Patriot spolu s nabíječkou, magnetickým nástavcem pro bity a základní sadou 6 bitů.

Vylosovaný výherce: Blanka Böhmová, Kaznějov

2. místo: Univerzální sekera patriot L v hodnotě 1.390 Kč

Sekery Patriot patří ke špičkám ve své kategorii: Díky nejmodernějším materiálům jsou téměř nezničitelné a mají dokonalou ergonomii. Vynikající čepel z ušlechtile tvrzené oceli je pevně spojena s násadou a potažena speciálním hi-tech povlakem Xylan, zaručujícím nízký koeficient tření. Čepel díky ní pronikne do dřeva jako po másle a také lépe odolává změnám počasí. Také topůrko ze speciálního kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny má vysokou odolnost vůči ohybu, tlaku, stárnutí a klimatickým výkyvům.

Vylosovaný výherce: Robert Juřeník, Rychvald

3. místo: Nůžky Patriot R 80 v hodnotě 660 Kč

Dvoučepelové zahradní nůžky z velmi kvalitní kované oceli umožňují střih větví do průměru 22 mm. Ergonomicky tvarované rukojeti dobře sedí i menší ženské ruce. Nůžky jsou opatřeny bezpečnostní pojistkou a patří k nim držák, který lze jednoduše připnout k pasu.

Vylosovaný výherce: Jan Linhart, Borovany

Termíny soutěže

Start: 10. 5. 2016
Uzávěrka: 12. 6. 2016
Slosování výherce: 13. 6. 2016
Zveřejnění výherce: 16. 6. 2016
Předání cen: nejpozději do 16. 7. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Výzva pro domácí kutily: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny! 4  fotek

Výzva pro domácí kutily: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Velmi zajímavé ceny z řady nářadí Patriot máte šanci získat, pokud se zúčastníte naší soutěže. Ceny do ní dodala společnost Mountfield a určitě vás ...


Zahradní nábytek pro každého 8  fotek

Zahradní nábytek pro každého

Dříve to byl plast, dnes už materiály kvalitativně nesrovnatelné, pevnější, odolnější a samozřejmě na zcela jiné úrovni z hlediska estetiky. Českým ...


Štípačka na dřevo 6  fotek

Štípačka na dřevo

Štípačka je vhodná pro každého, kdo pravidelně – byť i jen jednou ročně – zpracovává dřevo. U štípaček platí, že šetří čas a tělo už od prvního špalku ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×