Právě soutěžíme o:
knihu Revoluce jednoho stébla slámy knihu Revoluce jednoho stébla slámy
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o tesa těsnění do oken a dveří

Výherci soutěže o tesa těsnění do oken a dveří

Nastal podzim a s ním topná sezóna. Slunce už nezvládne vyhřát vaše domovy na příjemnou pokojovou teplotu a je tedy potřeba otočit kohoutkem u radiátorů, což znamená peníze a náklady za topení. Víte však, že s těsněním tesamoll® na okna a dveře můžete ušetřit až 40% nákladů za energie? Využili jste jedinečné možnosti a zúčastnili se soutěže o těsnění tesamoll®, které vám nepustí zimu do vašeho domova? Pak se dnes dozvíte jména vylosovaných výherců.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži je odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o tři ceny od firmy tesa.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.tesa-tape.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Jak velké mezery utěsní tesamoll® silikonové těsnění na okna a dveře Premium Flexible?
Správná odpověď: od 1 do 7 mm

Jaké výhody vám poskytuje tesa® termoizolační fólie na okna?
Správná odpověď: Zastavuje chlad, omezuje kondenzaci oken, šetří energie

Jaký je rozměr tesa® odrazové fólie za radiátor?
Správná odpověď: 100 cm x 70 cm

Ceny, o které jste soutěžili, a vylosovaní výherci

1. - 3. místo: 100 m těsnění na okna a dveře

Tesamoll® gumové těsnění, profil E je samolepicí snadno použitelné těsnění na okna a dveře. Je odolné vůči počasí, UV záření a ozonu a jeho životnost je 8 let. Utěsní mezery od 1 do 3,5 mm. Odolává teplotám od -50 °C do + 60°C. Je otíratelné hadříkem a velmi snadno se aplikuje. Výherce získává stometrový návin tesamoll® těsnění, profil E v bílé barvě.

Účinnost a míra úspory energie gumového těsnění tesamoll® byly prověřeny nezávislými instituty, Institute for Windows v Norimberku a nezávislými inženýrskými firmami v Německu. Výsledkem je potvrzení, že těsnění tesamoll® může ušetřit až 40% nákladů za energie.

Vylosovaní výherci:

Lumír Papuga, Jilemnice
Milada Kotnourová, Česká Třebová
Antonín Bergner, Praha

Termíny soutěže

Start: 30. 9. 2014
Uzávěrka: 2. 11. 2014
Slosování výherce: 3. 11. 2014
Zveřejnění výherce: 6. 11. 2014
Odeslání cen: nejpozději do 30. 11. 2014

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy tesa a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy tesa.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma tesa.

Informace o partnerovi soutěže

Tesa SE: Celosvětový výrobce samolepicích systémových řešení- je jedním z předních výrobců samolepicích výrobků a systémových řešení pro průmysl, obchod a spotřebitele. 125 let zkušeností společnosti v přípravě, nanášení a vývoji lepidel a jedinečných produktových řešení, posunulo společnost tesa, se svojí centrálou v Hamburgu, do nejvyšší ligy světového obchodu v mnoha oblastech uplatnění.

Jakožto partner v průmyslu, tesa spolupracuje se svými klienty na analýzách jejich výrobních procesů, za účelem vývoje řešení na míru, pro zvýšení efektivity nebo optimalizaci koncových produktů.

Spektrum aplikací sahá od speciálních lepicích pásek pro polygrafický a papírnický průmysl, přesné vysekávání pro přesnou přilnavost elektronických součástek v mobilních telefonech, digitálních kamerách a LCD obrazovkách, až po laserem vyleptané a proti zneužití či padělkům uzpůsobené štítky. Společnost tesa je všude i u jednotlivých spotřebitelů – protože chce nabídnout to nejlepší řešení pro téměř každou oblast každodenního života: od domova a kanceláře, přes koníčky a domácí práce, až po zahradu.

Více informací naleznete na www.tesa-tape.cz.

Autor: Pavla (text), tesa-tape (foto)

Související články

Maskovací pásky tesa

Maskovací pásky tesa přesně zakryjí jakoukoliv plochu či hranu a zabrání nechtěnému průsaku barvy. Malířské pásky tesa jsou vhodné k použití se všemi ...

Soutěž o tesa těsnění do oken a dveří 2  fotek

Soutěž o tesa těsnění do oken a dveří

Nastal podzim a s ním topná sezóna. Slunce už nezvládne vyhřát vaše domovy na příjemnou pokojovou teplotu a je tedy potřeba otočit kohoutkem u radi ...


Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova 5  fotek

Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova

Spočítali jste si již, kam se rozkutálí vaše výplata? Dalo by se říci, že ve většině domácností se utratí největší částka za jídlo a hned po něm tvoří ...


Zateplením oken ušetříte náklady na topení I. - testujeme za vás 14  fotek

Zateplením oken ušetříte náklady na topení I. - testujeme za vás

Opět je tu zima a s ní i průvan od okna či dveří. Co s tím? Nabídka těsnění je na našem trhu poměrně velká, ovšem které vybrat, aby bylo funkční, vydr ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×