Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže Se světlovody Solatube na práci uvidíte

Výherci soutěže Se světlovody Solatube na práci uvidíte

Slunce se pohybuje po obloze a osvětluje naše obydlí. Na jednotlivé části střechy světlo dopadá pod různými úhly. Pro běžný světlovod s čirou kopulí to má za následek kolísání světelného výkonu. Účinnost běžného světlovodu a prožitek z denního světla se v interiéru zužuje na několik málo poledních hodin. Windows Tomorrow úspěšně vyřešili zachycení světla z ostrých úhlů, takže výkonnost systému dosáhne v každém momentu dne optimální úrovně. Výsledkem je vyváženější zdroj světla, který se projeví vyšší účinností v ranních i odpoledních hodinách a vy naplno zhodnotíte potenciál světlovodu. Pokud jste se zapojili do naší soutěže a vyhrajtemohli jste vyhrát zajímavé ceny, které dodala Windows Tomorrow.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas s využitím e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera naší soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.solatube.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Ve kterém roce vyrobil australský vynálezce Steve Sutton první prototyp světlovodu?
správná odpověď: 1986

Jaká je efektivní délka světlovodu Brighten Up® série 160 DS – 250 mm?
správná odpověď: 6 metrů

Jakou čočku využívá střešní kopule Raybender® 3000?
správná odpověď: Fresnelovu čočku

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. cena: KÄRCHER WV 2 Premium aku stěrka

KÄRCHER WV 2 Premium je první bateriový okenní "vysavač" od firmy KÄRCHER pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada aku stěrky KÄRCHER WV 2 Premium je úplným řešením. Umožňuje hygienickou práci, aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky provozu na baterie velmi flexibilní. Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s nádržkou na vodu s čistícím médiem, rozprašovačem a stírací plochou s mopem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čistícím přípravkem a mopem se okno umyje. Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobníku.

Vylosovaný výherce: Tomáš Polívka, Brno

2. cena: BOSCH 41dílná sada bitů a vrtáků s oboustranným šroubovákem

1 oboustr. šroubovák, 1 gumový držák nástrojů, 1 šroub. bit 25 mm H5, 1 šroub. bit 25 mm H6, 1 šroub. bit 25 mm S5, 1 magnet. držák bitů, 1 záhlubník malý, 1 gumový držák nástrojů, 1 plochý vrták do dřeva 16 mm, 1 plochý vrták do dřeva 20 mm, 1 S4 25 mm, 1 S6 25 mm, 1 H4 25 mm, 1 gumový držák nástrojů, 1 vrták do zdiva 5 mm, 1 vrták do zdiva 5.5 mm, 2 vrták do zdiva 6 mm, 1 vrták do zdiva 7 mm, 1 vrták do zdiva 8 mm, 1 gumový držák nástrojů, 2 HSS vrták 2 mm, 2 HSS vrták 3 mm, 1 HSS vrták 4 mm, 1 HSS vrták 5 mm, 1 HSS vrták 6 mm, 1 gumový držák nástrojů 1 vrták do dřeva 3 mm, 1 vrták do dřeva 4 mm, 1 vrták do dřeva 5 mm

Vylosovaný výherce: Miroslav Vajdlich, Valašské Meziříčí

3. cena: Zahradní nářadí MULTICLICK

 • Provedení nářadí: Uhlíková ocel
 • Hmotnost: 0,85 kg
 • Obsah balení: Kultivátor, lopata, vějířové hrábě, plastová rukojeť

Vylosovaný výherce: Miroslav Luňák, Jičín

Termíny soutěže

Start: 29. 5. 2017
Uzávěrka: 2. 7. 2017
Slosování výherce: 3. 7. 2017
Zveřejnění výherce: 7. 7. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 7. 8. 2017

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.
 • Ceny odesílá Český kutil.cz.

O partnerovi soutěže

Česká republika byla jednou z prvních evropských zemí, kde se začaly distribuovat světlovody Solatube®. Jako první firmu zabývající se světlovody v ČR roku 1997 založil Radomír Kučera starší. Již přes 15 let dnes pod vedením Radomíra Kučery mladšího tento rodinný podnik instaluje pro české, moravské a slezské zákazníky světlovody mezinárodní prestiže. Naší největší devízou jsou desítky, stovky realizací na rezidenční i komerční úrovni a jejich spokojení uživatelé, kteří nikdy nemuseli využít reklamace. Klamavá reklama, amatérský přístup a plagiátorství nejsou důvody, proč naše světlovody svítí.

Dodáváme a instalujeme světlovody Solatube vhodné pro rezidenční i komerční využití. Poskytujeme návrhy stavebně-technického řešení pro osazení světlovodů. Zajišťujeme odborné poradenství. Vymodelujeme světelné scény ve virtuálním prostředí.

www.solatube.cz

Autor: Pavla (text a foto), Windows Tomorrow (foto)

Klíčová slova:


Související články

Se světlovody Solatube na práci uvidíte 5  fotek

Se světlovody Solatube na práci uvidíte

Slunce se pohybuje po obloze a osvětluje naše obydlí. Na jednotlivé části střechy světlo dopadá pod různými úhly. Pro běžný světlovod s čirou kopul ...


Proč využívat světlovod na přívod denního světla? 6  fotek

Proč využívat světlovod na přívod denního světla?

Originální světlovody Solatube® se v České Republice i všude na světě staly populárním a efektivním způsobem jak prozářit Váš interiér. Přínosy svě ...


Jediný světelný zdroj, který je opravdu zdarma, je Slunce. A Slunce je Solatube 5  fotek

Jediný světelný zdroj, který je opravdu zdarma, je Slunce. A Slunce je Solatube

V době, kdy všichni sledujeme ekologické módní trendy v oblasti bydlení, tak víme, že se vlna úsporných řešení týká především energetických ztrát, ...


Deset typů pro správnou montáž světlovodu Solatube® 18  fotek

Deset typů pro správnou montáž světlovodu Solatube®

Chtěli jste si někdy pořídit světlovod, ale odradila vás cena jeho montáže? V případě, že chcete nejvyspělejší světlovod na trhu, přesto vám nezbýv ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×