Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac

Vyhrajte benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac
Potřebujete si doplnit zásoby dříví na topení nebo pokácet strom na zahradě? Motorové pily jsou ideálním pomocníkem se širokou škálou využití. Pokud jste po motorové pile zatoužili, zkuste štěstí v naší nové soutěži, kterou pořádáme se společností Mountfield.
reklama

Co je vaším úkolem

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o Benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac GS 410 CX.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www.mountfield.cz.

Cena, o které soutěžíte

1. cena: Benzínová motorová pila Oleo-Mac GS 410 CX

Benzínová motorová pila Oleo-Mac GS 410 CX se může pochlubit novým spalovacím motorem s jedinečnou konstrukcí, která snižuje emise do ovzduší až o 70%. Píst vybavený dvěma pístními kroužky a kovaná kliková hřídel garantují vyšší výkon a životnost stroje. Poloautomatický sytič usnadňuje startování. Možnost volby zimního provozu napomáhá rychlejšímu zahřátí motoru a udržování konstantní kvality palivové směsi i v extrémních podmínkách zimních prací. Vzduchový filtr je chráněn odstředivým předčištěním nasávaného vzduchu. Samozřejmostí je antivibrační systém, který i při delší práci účinně ochrání vaše ruce. Kromě automatického mazání řetězu je možné pomocí šroubu provést doregulování přívodu oleje k řetězu. Napínání řetězu je usnadněno umístěním napínacího šroubu na boku pily. Pila je vybavena lištou dlouhou 40cm, což spolu s motorem o výkonu 1,8kW už dovoluje zpracovávat polena s větším průměrem.

Cena, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 30. 9. 2013
Uzávěrka: 20. 10. 2013
Slosování výherce: 22. 10. 2013
Zveřejnění výherce: 24. 10. 2013
Odeslání cen: nejpozději do 23. 11. 2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Po slosování bude cena výherci slavnostně předána osobně na prodejně, kterou si výherce vybere.
  • Cenu si výherce může odvézt sám, nebo odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách.

www.mountfield.cz


Autor: Denisa (text), Mountfield (text a foto)

Související články

Výherce motorové pily Oleo-Mac 2  fotek

Výherce motorové pily Oleo-Mac

Soutěž o benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac skončila a dnes se dozvíte nejen správné odpovědi na soutěžní otázky, ale hlavně jméno šťastného výherce.


Štípačka na dřevo od Mountfieldu čeká právě na vás 3  fotek

Štípačka na dřevo od Mountfieldu čeká právě na vás

V poslední době je trendem vytápění dřevem. Je dostupné, cenově výhodné a navíc má tento typ vytápění - pokud jste majiteli krbu - ještě jeden efekt. ...


Moderní je šetřit čas 8  fotek

Moderní je šetřit čas

Všichni, kteří plánují topit dřevem, ví, že je potřeba jej před zimou připravit a doplnit tak zásoby. Aby byla práce co nejméně namáhavá, stává se v t ...


Úspora času a financí při zpracování větví? Proč ne. 5  fotek

Úspora času a financí při zpracování větví? Proč ne.

Potřebujete se zbavit odpadu po prořezávání a zmlazování ovocných stromů i keřů? Pořiďte si zahradní drtič nebo štěpkovač. Díky těmto strojům se nebud ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×