Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Vyhrajte křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Práce na zahradě jsou v těchto měsících v plném proudu. Nesou se zejména ve znamení sekání trávy. Kromě klasické rotační sekačky už přišel i čas likvidátorů přerostlé trávy. Jedná se v první řadě o křovinořezy. A vy máte šanci v soutěži se společností Mountfield vyhrát jako hlavní cenu právě křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 T! A ještě další skvělé ceny!

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 T

Jedná se o stroj z dílny renomovaného italského výrobce zahradní techniky Oleo-Mac. Využijete ho na sekání vysoké trávy i v hůře přístupných místech, jako jsou stráně nebo příkopy. Disponuje benzinovým dvoutaktním motorem o výkonu 0,8 kW splňujícím emisní limity EURO II. Má nastřikovač paliva pro snadné starty a komfort při práci zvyšuje obouruční T rukojeť. Ke křovinořezu dostanete ještě poloautomatickou strunovou hlavu se strunou, vyžínací ocelový kotouč a jednoramenný nosný popruh.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Nůžky na trávu LEVITA GS 1300

Akumulátorové nůžky na trávu, které jsou praktickým pomocníkem pro každou zahradu. Jedná se o velmi lehké nůžky, které skvěle využijete na stříhání trávy kolem záhonů, keřů, nebo chodníků, kam se běžná rotační sekačka nedostane.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Ochranné brýle 2820 čiré + rukavice GEKON

Set ochranných pomůcek pro práci na zahradě v podobě elegantních brýlí sportovního designu s čirým zorníkem. K nim získáváte i velmi pohodlné a příjemné pracovní rukavice Gekon ze syntetické kůže. Vnější strana kloubů je chráněna pružným neoprenem, hřbet ruky je ze strečového Spandexu.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 6. 6. 2017
Uzávěrka: 29. 6. 2017
Slosování výherce: 30. 6. 2017
Zveřejnění výherce: 4. 7. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 4. 8. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Co udělat pro krásný trávník 18  fotek

Co udělat pro krásný trávník

Trávník je chloubou každé zahrady, ale ne vždy se to daří. Dali jste svému trávníku vše potřebné ale stejně se na něm po zimě nebo po jarních mraze ...


Výherci soutěže o křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu 4  fotek

Výherci soutěže o křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu

Práce na zahradě jsou v těchto měsících v plném proudu. Nesou se zejména ve znamení sekání trávy. Kromě klasické rotační sekačky už přišel i čas li ...


Křovinořez Oleo-Mac 746 T si poradí s plevelem i nálety dřevin 23  fotek

Křovinořez Oleo-Mac 746 T si poradí s plevelem i nálety dřevin

Křovinořez je užitečný pomocník, kterého v dnešní době netřeba představovat snad nikomu, kdo občas musí bojovat s přerostlým plevelem, náletem stro ...


Trávník jako ze žurnálu 6  fotek

Trávník jako ze žurnálu

Abyste měli výstavní trávník, nestačí jej jen sekat a zavlažovat. Hlavně před nastupujícím chladným obdobím je nutné zelenou plochu osít, hnojit a pře ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×