Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte kufřík od Druchemy

Vyhrajte kufřík od Druchemy

V dnešní soutěži máte možnost vyhrát školní kufřík. Nelekejte se, výhra není určitě jen pro děti. V kufříku naleznete nejen stírací tabulku, kterou určitě předejte potomkům, ale také například lepidlo Herkules v tyčince i tubě či barvy na vajíčka, které jistě s nadcházejícími velikonočními svátky využijete.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 10 cen od společnosti Druchema.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na webech www.mojevelikonoce.cz a www.herkules-lepidlo.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. cena: KUFŘÍK ŠKOLNÍ S náplní

Kufřík obsahuje: stírací tabulku A4, popisovač, pastelky, Herkules lepidlo 30g, gumu, voskovky, tužku, nůžky, pravítko 20 cm a navíc
HERKULES Tyčinku 15 g, HERKULES 130 g, OVO Set červený, OVO Set zelený a OVO Efekt zlatý třpyt.

Ceny, o které soutěžíte

Herkules nevyniká jen svoji silou a pevnou vůlí, ale i pevnými spoji. Třeba takový Herkules 130 g je toho důkazem! Je to totiž dokonalé disperzní lepidlo přímo stvořené pro všechny nadšené lepiče. Pokud i vy nemůžete bez lepení, slepování a nalepování žít, není nazbyt, je tu Herkules. Je oděn do žluto-červeného kabátku a ve svém trupu má praktickou prohlubeň. Ale pozor, to není vada, nýbrž přednost, kterou ocení všichni lepiči. Umožňuje totiž snadné držení při lepení i snazší aplikaci s lepidlem. A aby toho nebylo málo, k lepšímu lepení pomůže i vylepšený aplikátor, a to hned dvou typů. Jeden hrotového a druhý fixového tvaru, které je navíc mezi sebou pohodlně měnit.

OVO Set pro zdobení velikonočních vajíček, laděný do jedné barvy. Vytvořte si ošatku velikonočních vajíček ve stylu jedné barvy, a při tom pokaždé s jiným zdobením. Sáček obsahuje: tekutou barvu, aršík obtisků a 8 smršťovacích košilek.

OVO Efekt zlatý třpyt obsahuje4 gelové barvy na vajíčka + efekt zlatý třpyt + pár rukavic ke snadnější a čistší aplikaci barevného kovového efektu. Sada pro efektní neobvyklé zabarvení velikonočních vajiček s efektem zlatého třpytu. Snadná a rychlá aplikace, výrazné barvy a neobvyklý exkluzivní design, barvy nejsou zdraví škodlivé, praktické ekonomické balení - rukavice, efekt zlatý třpyt a 4 tekuté barvy - oranžová, červená, modrá, zelen.

Termíny soutěže

Start: 26. 2. 2015
Uzávěrka: 26. 3. 2015
Slosování výherce: 27. 3. 2015
Zveřejnění výherce: 30. 3. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 30. 4. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Druchema a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Druchema.
  • Výhry rozesílá Druchema.

O partnerovi soutěže

Firma Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas.

Byla založena 4. června 1951 v Praze. Postupně se vyprofilovala v největší chemické družstvo v republice a na domácím trhu se stala zavedeným výrobcem kvalitních chemických produktů pro domácnost a průmysl. Stejně jako nyní, i v druhé polovině minulého století lidé věděli, že na automobil se používá autokosmetika Tempo, na vejce barvy OVO, na papír lepidlo Herkules a na lyže vosky Skivo. Druchema je jednou z mála značek, která se dosud udržela v rukou českých vlastníků a jež stále patří k firmám, o nichž lze říci, že jsou synonymem svého průmyslu.


Fotogalerie k článku:

Autor: Pavla (text), Druchema (foto)

Související články

Druchema nabízí na Velikonoce novou rozšířenou řadu OVO barev na vajíčka 8  fotek

Druchema nabízí na Velikonoce novou rozšířenou řadu OVO barev na vajíčka

Barvení vajíček na Velikonoce se stává hravější, veselejší a hlavně zajímavější přípravou vajec pro koledníky i pro velikonoční dekoraci.


Výherce kufříku od Druchemy 4  fotek

Výherce kufříku od Druchemy

V soutěži jste měli možnost vyhrát školní kufřík. Nelekejte se, výhra není určitě jen pro děti. V kufříku naleznete nejen stírací tabulku, kterou u ...


Kreativní velikonoční barvení: vajíčka ve stylu tygra, moře i pruhů 14  fotek

Kreativní velikonoční barvení: vajíčka ve stylu tygra, moře i pruhů

Jedním z nejvýraznějších symbolů Velikonoc jsou velikonoční vajíčka. Pestré barvy, obtisky, zdobení voskem, ornamenty, nalepování slámy nebo gravírová ...


Mýty a fakta o lepidlech pro domácnosti a kanceláře 10  fotek

Mýty a fakta o lepidlech pro domácnosti a kanceláře

I v dnešní technické době existuje několik praktických předmětů, které by nám pro fungování v domácnosti i kanceláři rozhodně neměly chybět. Vedle ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×