Právě soutěžíme o:
stěrku GOLDBAND Finish stěrku GOLDBAND Finish
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte masivní dubovou podlahu FeelWood

Vyhrajte masivní dubovou podlahu FeelWood

Masivní dřevěné podlahy FeelWood - to je výjimečnost, originalita a osobitost. S masivní dřevěnou podlahou každý interiér rázem získá neotřelý punc elegance a jedinečnosti. Podlaha FeelWood vnese do vašeho domova poctivý kus přírody. Každé prkno je přesně opracováno z jednoho kusu masivního dřeva. Systém pero, drážka a mikrofázka umožňuje snadnou, časové nenáročnou a jednoduchou pokládku podlahy. A právě o takovou podlahu, vhodnou do každého interiéru, budeme dnes soutěžit. Cenu do soutěže věnovala společnost Serafin Campestrini, výrobce palubek SECA a masivních dřevěných podlah FeelWood.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 11 m2 masivní dubové podlahy FeelWood. Podlaha je v dekoru dub natur, tmelená, jemně broušená a ošetřená dvěma vrstvami přírodního oleje. Cenu do soutěže věnovala společnost Serafin Campestrini s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.palubky-eshop.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

11 m2 masivní dubové podlahy FeelWood.

Celomasivní dubová systémová podlaha Feel Wood v rozměru 21x137mm umožňuje pokládku celoplošným lepením i přibíjením (šroubováním) na rošt. 4x pero, drážka a mikrofázka. Podlaha je tmelená, jemně broušená a ošetřená dvěma vrstvami přírodního oleje.

Pozn.: v případě, že soutěžící potřebuje více metrů, není problém dokoupit podlahu s touto povrchovou úpravou.

Cena, o kterou soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 23. 3. 2016
Uzávěrka: 24. 4. 2016
Slosování výherce: 25. 4. 2016
Zveřejnění výherce: 28. 4. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 28. 5. 2016

Termíny soutěže

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti Serafin Campestrini s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny rozesílá Serafin Campestrini s.r.o.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Serafin Campestrini s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Výroba širokého sortimentu hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k sortimentu zahradního programu.

Více než 20 let pro vás vyrábíme široký sortiment hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k stále oblíbenějšímu sortimentu zahradního programu. Díky osvědčeným pracovním postupům a přísným kontrolám kvality, jsme pro Vás zárukou spokojenosti.

Případná povrchová úprava/barvení je založena na vodní bázi – neškodící životnímu prostředí. Odpad při hoblování (hobliny) se do posledního kousku lisuje do certifikovaných dřevěných briket.

www.secacz.cz, www.palubky-seca.cz


Autor: Andrea (text), Serafin Campestrini s.r.o. (foto)

Klíčová slova:

Související články

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov 9  fotek

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Každý z nás vyznává svůj osobitý životní styl. Realizujeme sami sebe, své sny, představy a přání. Bydlení je nedílnou součástí našeho "JÁ". Volba p ...


Výherce masivní dubové podlahy FeelWood 2  fotek

Výherce masivní dubové podlahy FeelWood

Masivní dřevěné podlahy FeelWood - to je výjimečnost, originalita a osobitost. S masivní dřevěnou podlahou každý interiér rázem získá neotřelý punc ...


Není podlaha jako podlaha aneb Velké srovnání podlahových krytin 3  fotek

Není podlaha jako podlaha aneb Velké srovnání podlahových krytin

Čeká vás rekonstrukce nebo zařizování nového bydlení? Výběr vhodné podlahové krytiny vám dokáže zaměstnat hlavu na pěkně dlouho. Nejdůležitější je ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×