Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte rodinné vstupné do Aqualandu Moravia

Vyhrajte rodinné vstupné do Aqualandu Moravia

Tisíce lidí díky výrobkům HELUZ získaly nový domov, který díky jeho trvanlivosti a příjemnému a zdravému vnitřnímu prostředí využívají i další generace. S HELUZem jde navíc stavba rychle a snadno od ruky. Ale po každé práci si každý zaslouží trochu odpočinku. Zapojte se proto do naší soutěže a vyhrajte vstupné do Aqualandu Moravia pro celou rodinu. Ceny do soutěže věnoval právě HELUZ.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na čtyři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti HELUZ.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách a abychom vaši e-mailovou adresu využili pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www.heluz.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. místo: Rodinná vstupenka do Aqualandu Moravia

Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 3 děti s platností do 31.12.2016.
Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice, naleznete jej v turistické lokalitě jižní Moravy s nádherným výhledem na Pálavu. Nekonečnou zábavu si zde užijí děti i dospělí. Do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách dojedete autem z Brna za pouhých 20 minut.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 17. 5. 2016
Uzávěrka: 19. 6. 2016
Slosování výherce: 20. 6. 2016
Zveřejnění výherce: 23. 6. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 23. 7. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy HELUZ a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti HELUZ.
  • Ceny odesílá HELUZ.

O partnerovi soutěže

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. již více než 130 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál. Neprodáváme jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým zvládnete postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle. Prohlédněte si výrobky se značkou HELUZ a přesvědčte se, že máme řešení pro každou stavbu!

Nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů. Dodáváme cihly pro obvodové i vnitřní zdivo, doplňkové a maloformátové cihly, nepálené cihly a veškeré příslušenství od nářadí po malty a další materiály a pomůcky pro zdění. To vše za vynikající cenu a s širokou nabídkou profesionálních služeb.


Autor: Pavla (text), Heluz (foto)

Klíčová slova:

Související články

Výherci rodinného vstupného do Aqualandu Moravia 2  fotek

Výherci rodinného vstupného do Aqualandu Moravia

Tisíce lidí díky výrobkům HELUZ získaly nový domov, který díky jeho trvanlivosti a příjemnému a zdravému vnitřnímu prostředí využívají i další gene ...


První pasivní cihlový dům 7  fotek

První pasivní cihlový dům

Pasivní rodinný dům, první v ČR postavený z jednovrstvého cihelného zdiva bez dodatečné tepelné izolace, vyrostl na českobudějovickém výstavišti. Real ...


Nová příručka poradí jak stavět 2  fotek

Nová příručka poradí jak stavět

Kvalitní materiál je pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů základem, stejně důležité je však správné provedení stavby. Dodržení správných ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×