Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Také se vám často nechce mýt nádobí, zvláště pokud je ho plný dřez? Někdy si člověk posteskne, proč ještě nemá myčku nádobí. A protože Vánoce jsou za dveřmi, přinášíme soutěž o nerezovou volně stojící myčku nádobí Whirlpool. Nejen, že za vás nádobí umyje, kdy díky své inteligenci nastaví sama program, který ušetří energii, vodu i čas, ale nádobí i dokonale usuší. A nemusíte se bát předmývání. Umyje i silně špinavé nádobí. Zapojte se do naší soutěže a zkuste své štěstí. Vánoce jsou přece dny splněných přání.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o volně stojící myčku od společnosti Whirlpool.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.whirlpool.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3P23PL X

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3P23PL Xs kapacitou 14 sad nádobí v nerezovém provedení disponuje senzorovou technologií 6. smysl a unikátní technologií aktivního sušení PowerDry, díky níž bude vaše nádobí dokonale umyté a suché a bez nežádoucí páry již za pouhou hodinu. Je zařazena do energetické třídy A+++.

Senzorová technologie 6. smysl PowerClean vyhodnotí míru znečištění nádobí a automaticky nastaví cyklus mytí, přičemž dosáhne až 50% úspory energie, vody a času. Podle potřeby reguluje činnost a tlak vody v 32 výkonných vysokotlakých tryskách umístěných v zadní části myčky. Připečené hrnce nebo mastné pánve, tak nemusíte předmývat. Myčka pojme 14 sad nádobí a disponuje variabilní třetí příborovou zásuvkou.

Díky funkci Multiozone můžete nastavit mytí pouze v horní nebo spodní části myčky. Myčka má také odložený start a noční režim i vnitřní osvětlení. Nádobí umyje s pouhými 9 l vody. Samovyvažovací dvířka zůstanou v každé poloze stát a nemohou tak vyklouznout z ruky.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 3. 12. 2016
Uzávěrka: 31. 12. 2016
Slosování výherce: 2. 1. 2017
Zveřejnění výherce: 6. 1. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 6. 2. 2017

Podmínky soutěže


  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Whirlpool a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Český kutil.cz.
  • Cenu odesílá partner soutěže, firma Whirlpool.

O partnerovi soutěže

Společnost Whirlpool vstoupila na český, respektive československý trh v listopadu 1991. Po rozdělení tehdejšího Československa se změnilo i působení společnosti, kdy kromě slovenského zastoupení vzniklo samostatné zastoupení Whirlpool ČR v Praze. Rokem 1993 se tak datuje vznik české pobočky společnosti Whirlpool.

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky – chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, odsavače, mikrovlnné a multifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je Šestý smysl, vaření v páře nebo technologii Green Kitchen. Objevte inteligentní spotřebiče se šestým smyslem pro vaši domácnost. S Whirlpool poznáte rozdíl.

Více na www.whirlpool.cz.


Autor: Pavla (text), Whirlpool (foto)

Klíčová slova:

Související články

Aby pračka dlouho vydržela – tipy od společnosti Whirlpool 10  fotek

Aby pračka dlouho vydržela – tipy od společnosti Whirlpool

Není žádným tajemstvím, že pokud nám mají spotřebiče dlouho a dobře fungovat, musíme jim věnovat patřičnou péči. Avšak jak se starat například o pračk ...


Skončila soutěž o volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X 2  fotek

Skončila soutěž o volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Také se vám často nechce mýt nádobí, zvláště pokud je ho plný dřez? Někdy si člověk posteskne, proč ještě nemá myčku nádobí. V naší soutěži jste mo ...


Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama 2  fotek

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Trouba je v kuchyni cenným spojencem; umožňuje vyzkoušet pozoruhodné recepty a připravit vaše oblíbená jídla. Ale nelze říci, že čistění trouby je sna ...


Recepty, které můžete vykouzlit pomocí nové řady multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate 11  fotek

Recepty, které můžete vykouzlit pomocí nové řady multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate

Až už zvolíte jakoukoliv barvu, všechny nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate nabídnou oblíbené funkce 3D distribuce mikrovln, gril a komb ...


Trouby Whirlpool a Hotpoint s inteligentními technologiemi pro snazší život v kuchyni nejen o Vánocích 5  fotek

Trouby Whirlpool a Hotpoint s inteligentními technologiemi pro snazší život v kuchyni nejen o Vánocích

Pečicí trouby patří mezi standardní vybavení každé domácnosti. Moderní pečicí trouby disponují nejrůznějšími inteligentními technologiemi, které vá ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×