Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výprodej palubek v podnikové prodejně

Výprodej palubek v podnikové prodejně

Podniková prodejna připravila výprodej barvených palubek, nestandardních profilů. Slevy na vybrané množství až 50 %. Některé barvené palubky mají sice drobné vady na barvě, ale to není nic,co by zásadně bránilo jejich správné funkci. K dispozici jsou jak palubky do interiéru, na zahradní domky, fasády domů či podlahová prkna. Akce platí jen do 15.5. 2015 nebo do vyprodání.

reklama

Palubky a podlahy označené štítkem AKCE jsou vždy levnější minimálně o 10%, než je ceníková cena v "kameném obchodě", a platí vždy pouze při nákupu na e-shopu. Pokud si přijedete pro palubky bez potvrzené objednávky z eshopu, bude cena pravděpodobně vyšší, než jste si spočítali na e-shopu.

Zboží ze 3. strany letáku lze nakoupit online na eshopu. Kompletní akční leták ke stažení zde.

Smyslné bydlení

Dřevo je krásné, vonící, příjemné na dotek i na pohled a vytváří neustále pocit blaženostia teplé atmosféry.
Obytné prostory, ve kterých jsou dřevěné interiérové palubky, působí na člověka ještě hřejivěji, než ve skutečnsti jsou. To samozřejmě snižuje náklady na vytápění a zvyšuje tím dobrý zdravotní stav. Dřevéné povrchy, palubky v interiéru podstatně přispívají k příjemnému klimatu v místnosti, neboť dřevo efektně reguluje vlkhost vzduchu v místnosti.

Dřevěné fasády jsou v trendu

Dřevěná fasáda propůjčuje každé budově její charakteristický vzhled. Už po generace se vnější obklady provádí ze dřeva a moderní architektura považuje stále více dřevěné fasády za stylistický a energii spořící prvek.
Oblíbené jsou dřevěné fasády sibiřský modřín nebo fásády smrkové, bez kterých se neobejde téměř žádná moderní nízkoenergetická stavba.

Dřevo na zahradu

Dřevo je dlouholeté, robustní a osobité, použitelné v mnoha různých aplikacích. To platí obzvláště pro venkovní použití, neboť právě zde nabízí mnoho variant využití.: ať už na obložení terasy, pergoly, nebo jako zástěna, protihluková ochrana, přístřešek pro automobil nebo jako hračka. Dřevo dokáže proměnit každou zahradu nebo terasu v cosi jedinečného.
Dřevo je přírodní produkt a je v souladu s nejnovějšími trendy. Moderní architektura a vybavení zahrad se nemůže ani nechce spoléhat na umělé materiály. Dřevo krásně voní, zní a je příjemné na omak. Vždy přináší jedinečný vizuální zážitek – ať již s přirozenou patinou nebo naolejované a pečlivě ošetřené.

Autor: Pavla (text), Serafin Campestrini (text a foto)

Související články

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste 12  fotek

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste

Zatímco v minulém století bylo jednoznačným trendem pokládat na podlahy v domech a bytech linolea a koberce, v současnosti je zaznamenáván boom dře ...


Dřevěná fasáda - správné použití materiálu 9  fotek

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu

V poslední době získalo dřevo při nejrůznějším použití na fasádách opět na významu, aby bylo u budov – privátních nebo veřejných – dosaženo individuál ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×