Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výšivky Brudra – buďte originál

Výšivky Brudra – buďte originál

Zatoužili jste někdy po tričku, vestě či bundě, která bude mít znak nebo písmo, jež vás charakterizuje, vypovídá něco právě jen o vás nebo vás řadí do konkrétní party? Zapomeňte na obchody s konfekcí, kde se od stejného typu prodává spousta kusů i velikostí, nechoďte ani k drahé švadleně. Vaše přání splní výšivka.

reklama

Že si snad dělám legraci a kdo by chtěl v dnešní době sedět s jehlou a nití u vyšívání kromě opravdových nadšenců? Tak to také není. Brudra má pro vás tip, který se hodí nejen nyní, před vánoci. Nechte si vtipný nápis, logo nebo heslo vyšít přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete trička či jiný kousek oděvu s výšivkou pro sportovní oddíl, pro svoje zaměstnance nebo třeba jako dárek pro babičku, Brudra vám vyhoví. Vyzkoušeli jsme si to na vlastní triko a čepici.

A i na vlastní triko to lze doslova. Můžete si totiž oděv k vyšití donést nebo si jej zakoupit přímo u Brudry, jak je libo.

Brudra vlastní japonské vyšívací stroje značky Tajima a s jejich pomocí promění vaše oděvy v originální kousky. Máte firemní nebo sportovní logo? S výšivkou není problém, ve vyšívací dílně vám specializovaní programátoři připraví vyšívací program dle vašeho podkladu a zadání. Díky pestré a široké škále barev nití i podkladových materiálů, a za pomoci špičkového software k programování výšivek jsou schopni uspokojit jakékoliv požadavky na tvar, velikost a barevnost vyšitého motivu. Můžete si nechat vyšít celou kolekci nebo i jen jedno triko.

Pokud přijdete na prodejnu Brudra v Praze Radotíně, můžete si nechat vyšít nápis, obrázek nebo monogram na triko na počkání. Větší množství je možné zrealizovat do druhého dne nebo dle domluvy.

Chcete dárek pro kamarády, prarodiče nebo děti? Navrhněte vtipný nápis, obrázek, zkonzultujte vaše představy a cenové návrhy s pracovníky vyšívací dílny a pak už se těšte na výsledek.

Deset tisíc stehů za pár minut...

My jsme si připravili na děvčata ve vyšívací dílně několik požadavků. Barevné nápisy na trička i čepice, z podnikové prodejny i vlastní. Nejprve jsme šli vybrat různá trička. Pro dvojčata s límečkem, pro tátu jeho oblíbené, pro mámu a pro děti z nabídky Brudry. Děti raději volnější, mamka víc na tělo, aby neplandalo, pro všechny byl výběr. Pak jsme ukázali svoje vlastní triko, vybrali obrázky a nechali si navrhnout velikost a barevnost písma.

Program spočítá i počet stehů a tím spotřebu nití a výslednou cenu. Teprve poté, kdy návrh odsouhlasíte, jde se na vyšívání. Rozměřit, nasadit rámeček a už to jede. Rychlost kmitání jehel nestačíte sledovat, za chvilku je hotovo.

Pokud byste nechtěli vyšívat přímo na triko, můžete si nechat připravit samostatnou výšivku na podkladě a tuto hotovou výšivku pak připevnit na oděv. Výhoda je v tom, že pokud jde třeba o oddílové výšivky na trička, dají se lehce přistehovat na trika a pak, když je potřeba triko vyměnit (protože z něj prostě potomek vyroste), výšivka se odpáře a přišije na nové triko nebo bundu.

Stejně jednoduše vyšije stroj nápis nebo logo i na čepici.

Správný řemeslník nechodí v odrbaných riflích a roztrhané košili, stejně jako kuchař v dobré restauraci nebude vařit v plavkách, to je skutečnost, o které už není v dnešní době třeba debatovat. Pracovní oděv má vyhovovat potřebám jednotlivých profesí ve smyslu pohodlnosti, účelnosti i bezpečnosti. Šikovní řemeslníci se za zaměstnavatele nestydí, dnes je to otázka hrdosti a prestiže, příslušet k nějaké firmě či značce, zatímco dřív neměli rádi cedulky a označení. Nechat si vyšít logo na pracovní montérky, zástěry nebo trička se přímo nabízí.

Fotogalerie k článku:

Autor: Petra, Pavel Kutil Zeman, HobbyPRstudio (text, foto, video)

Klíčová slova:


Související články

Brudra - oblečení do školy i přírody 20  fotek

Brudra - oblečení do školy i přírody

Společnost Brudra jako výrobce a prodejce pracovního oblečení už několik let podstatně rozšířila svůj sortiment na oblečení pro volný čas i sport. ...


Ochranné oděvy a pomůcky od Brudry pro bezpečnou práci 12  fotek

Ochranné oděvy a pomůcky od Brudry pro bezpečnou práci

Kvalita a množství odvedené práce souvisí nejen se zručností, vybavením dobrými nástroji, ale také s vhodným pracovním oblečením a ochrannými pomůckam ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×