Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výstava Kutilství v Československu před rokem 1989

Výstava Kutilství v Československu před rokem 1989

Milí přátelé kutilství. Dovolte, abychom vás pozvali na vernisáž výstavy

Udělej si sám II. – kutilství v Československu před rokem 1989, která se koná dne 20. 5. 2017 v 15:00 v galerii Městského muzea Lanškroun. Kromě skvělého technicko-uměleckého zážitku z expozice se můžete těšit i na překvapení: pozvání přijaly některé známé „kutilské celebrity“, které svým vystoupením obohatí doprovodný program.

reklama

Pokud nestihnete zrovna vernisáž výstavy, nevadí, můžete si do Lanškrouna udělat výlet i o prázdninách, výstava potrvá až do 20.srpna.

A možná se vám zdejší expozice zalíbí natolik, že zatoužíte ukázat ji i kamarádům kutilům. Pak musíte sledovat stránky Muzea kutilství Polná, protože toto muzeum zatím nemá stálou expozici a jeho sbírky uvidíte právě na takových výstavách.

Pokud výstavu navštívíte, klidně se vašimi dojmy pochlubte nám i ostatním čtenářům v diskusích nebo na našem facebooku, budeme se těšit.

Autor: Milan (Kutil) Říha (text a foto)

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×