Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Využití dešťové vody se slevou

Využití dešťové vody se slevou
Začněte v létě využívat dešťovou vodu pro zahradu i domácnost. Společnost Glynwed připravila májovou slevu ve výši 10% na nádrž COLUMBUS. Akce platí na akumulační nádrže na dešťovou vodu o objemu 3700 litrů s kopulí a pochozím poklopem.
reklama

COLUMBUS 3700 l

Ideální řešení pro celoroční využití dešťové vody ze střech 100 - 200 m2 v domácnosti (např. WC) i v zahradě. Podzemní samonosné nádrže COLUMBUS jsou monolitické konstrukce, vyrobené v rotačních formách z kvalitního polyetylenu. Masivní žebrová konstrukce bez jakýchkoliv tvarů zaručuje dokonalou statickou pevnost a těsnost, nádrže není třeba obetonovávat a s litinovým poklopem jsou pojízdné osobními auty. Na to vše je bezkonkurenční záruka 15 let, životnost je prakticky neomezená!

Součástí nádrže je šachtová kopule (vstupní nástavec) s nastavitelnou výškou 220 - 700 mm a s plastovým pochozím poklopem. Hloubka přívodního potrubí je 590 - 1070 mm. Doprava v rámci ČR je 0,- Kč.

Glynwed nabízí kompletní příslušenství pro využití dešťové vody v domě i na zahradě. Více se dozvíte na www.glynwed.cz.

Autor: Glynwed (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Jak hospodařit s dešťovou vodou 2  fotek

Jak hospodařit s dešťovou vodou

Věděli jste, že podle novely Zákona o Vodách nesmí stavební úřad vydat stavební povolení, pokud není vyřešeno nakládání se srážkovými vodami? A vít ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×