Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyzkoušejte si revoluční lepení háčků a pásek od společnosti tesa na veletrhu For Arch

Vyzkoušejte si revoluční lepení háčků a pásek od společnosti tesa na veletrhu For Arch

Přijďte si otestovat háčky bez vrtání a šroubování s velmi vysokou nosností a s možností snadného odstranění bez poškození povrchu a různé druhy lepicích pásek pro konkrétní použití na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 20. - 24.9.2016.

reklama

Společnost tesa ve svém stánku představí háčky s jedinečnou technologií lepení Powerstrips® pro snadné nalepení a odstranění, háčky Powerbutton® s patentovaným systémem připevnění a revoluční nosností, montážní oboustrannou lepicí pásku Powerbond® s nosností až 100 kg/1 metr pásky.

Na veletrhu bude tesa kromě produktů pro koncové zákazníky prezentovat i výrobky pro průmysl. Lepicí pásky tesa® nachází své uplatnění při montáži fasádních a dveřních panelů, skleněných výplní, interiérových obkladů či dekoračních dělících příček. Všechny aplikace s použitím pásek budou ve stánku vystaveny.

Po celou dobu veletrhu vám budou k dispozici zaměstnanci tesa, kteří vám vše ochotně vysvětlí a zodpoví každý váš dotaz. Společnost tesa vás tímto zve ke svému stánku na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH.

tesa Powerstrips® háčky

Háčky bez vrtání! V balení jsou kromě háčků přiloženy oboustranně lepicí proužky s jedinečnou technologií Powerstrips®, která umožňuje snadné připevnění a odstranění háčku bez zanechání zbytků od lepidel a poškození povrchu. Háčky Powerstrips® poskytují vysokou nosnost až 3 kg. Háčky Powerstrips® Waterproof jsou navíc voděodolné, speciálně vyvinuté pro vlhké místnosti jakou jsou koupelny, sprchový kout, vany apod.

tesa Powerbutton® háčky

Háčky, které byste očekávali v luxusních hotelech, můžete mít ve své koupelně i vy. Atraktivní vzhled, vysoká kvalita a revoluční nosnost až 12 kg jsou vlastnosti luxusních háčků tesa Powerbutton®. Designový háček připevníte bez vrtání díky patentovanému systému lepení.

tesa Powerbond® páska

Extra silná zátěžová oboustranná páska tesa Powerbond® Ultra strong je určena pro trvalé, bezpečné a rychlé upevnění předmětů v interiéru i exteriéru*. Drží na většině hladkých a dostatečně pevných površích. Nosnost pásky je až 100 kg na 1 m pásky.

*Není odolná vůči UV záření. Chraňte před přímým kontaktem s vodou.

Autor: tesa tape (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat 12  fotek

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat

Pokud chceme pověsit v koupelně ručníky, v předsíni kabelku nebo třeba bundy, musíme k tomu mít kvalitní háčky nebo věšáčky, které se musí ve větši ...


Háčky v koupelně padat nebudou 12  fotek

Háčky v koupelně padat nebudou

Také neustále řešíte, kam dávat kartáčky na zuby všech členů rodiny? Mít je jen tak na umyvadle, to není nic hygienického. Vkládat je do kelímku či ...


Háčky tesa připevníte bez vrtání - a drží! 6  fotek

Háčky tesa připevníte bez vrtání - a drží!

Klíče jsou jednou z mnoha věcí, které potřebujeme denně. Přesto jsou svazky, které nevyužijeme tak často. Někdo si pověsí klíče na věšáčky, háčky č ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×