Právě soutěžíme o:
vstupenky na veletrh Střechy Praha vstupenky na veletrh Střechy Praha
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vyzkoušeli jsme stolek na frézku uni-max

Pokud potřebujete opracovat materiál na spodní frézce a máte jen tu horní, pomůže vám stolek na frézku od uni-max. A pokud využijete při práci nebo kutění obě, stačí povolit čtyři šroubky a máte zase k dispozici tu horní. Takovéto proměny vám umožní stolek na frézku.

reklama

Nevíte jaký si vybrat stolek? Zvolte takový, ke kterému můžete připojit i větší frézky, s dostatečnou výškou a přídavnými pevnými boky. Umožní vám pohodlně opracovávat větší kusy materilálu, vyrábět profilované lišty a rámečky na obrazy či fotografie nebo zajímavá čílka šuplíků a dvířka k nábytku.

Jak vypadá stolek od uni-max, a co vše na něm můžete vyzkoušet, to se podívejte...

Autor: Pavel Kutil Zeman, HobbyPRstudio (text, foto, video)

Klíčová slova:


Související videa

Frézy a frézky uni-max

Frézy a frézky uni-max

Vybrat dobrou frézku může být občas náročné. Záleží na tom, na co ji budeme potřebovat a také jak často. To samé se ale týká i samotných fréz jako nástrojů. Občas to mohou být pěkné „šachy". V první řadě si musíme promysle ...


Horní stopkové frézky uni-max

Horní stopkové frézky uni-max

Horní stopková frézka je vlastně takový moderní profilový hoblík na elektriku. Co se dříve muselo tvořit ručně pomocí dlát a profilových nastavitelných hoblíků, dneska zastane jedna mašinka. A to pomocí širokého sortimentu ...


Frézky uni-max na radiusy, úhly a rozličné profily

Frézky uni-max na radiusy, úhly a rozličné profily

Jestliže jsme se rozhodli udělat naše dřevěné výrobky hezčí, příjemné na oko a zdobnější, naši práci tak více zhodnotit, lépe ji prodat nebo se nechat od manželky více pochválit, budeme si nějakou frézku muset pořídit.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×