Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vždy o krok napřed v lepení

Vždy o krok napřed v lepení
Možná stejně jako já patříte k lidem, kterým vrtačka nepřirostla k srdci. Tento problém již v minulosti vyřešila montážní lepidla. Ovšem komu by se chtělo namáhat se s aplikační pistolí.
reklama

Proto mě zaujala vynikající myšlenka, se kterou přišel přibližně před rokem Pattex. Jako první představil unikátní balení montážního lepidla se samospouští. Díky revolučnímu balení není třeba aplikační pistole. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Stiskem spouště uvolníte tlak v nádobě a lepidlo pak vytéká tryskou na určené místo. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý, jemné ženské ruce nevyjímaje.V letošním roce ovšem Pattex udělal další krok kupředu - představil zdokonalenou novinku Pattex Power Fix v balení kiwi.

Inovace spočívá hned v několika praktických vychytávkách. Nový Pattex Power Fix má otočnou hlavu s prodlouženou aplikační tryskou. Proto pro vás nebudou žádným problémem ani hůře přístupná místa, ke kterým se snadno dostanete. Navíc otočná hlava umožňuje i pohodlnější práci s lepidlem pro leváky. Jednoduše si ji natočíte tak, jak budete potřebovat. Dalším vylepšením je speciální dávkovač, kterým si můžete snadno určit průtok lepidla. Tuto vlastnost využijete například v momentě, kdy potřebujete přilepit něco drobnějšího a plocha je příliš malá. Posunem tlačítka dávkovače sami určíte množství lepidla.

Důkazem snadnosti lepení s novinkou Pattex Power Fix je velmi netradiční věšák v podobě dámské boty na vysokém podpatku. Stačilo jedním stiskem nanést lepidlo na koženou podrážku boty a přitisknout ke stěně. Vzhledem k tomu, že Pattex Power fix se vyznačuje technologií okamžité přilnavosti, bota ze stěny nesklouzává a drží na svém místě. I tak snadno může vzniknout originální nápad.

Více informací o lepidlech Pattex naleznete na www.pattex.cz. Inspirujte se dalšími zajímavými nápady v lepení nebo soutěžte o 100 000 Kč s Pattexem na stránkách www.pattexpower.cz.

Autor: Henkel (text a foto)

Související články

Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily I. 4  fotek

Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily I.

Nalepit obložení stěny, přilepit práh, schod, zrcadlo nebo polici je v současné době snadné. Montážní lepidla za posledních několik let dokázala v mno ...


Oprava plastové hračky může být hračka 5  fotek

Oprava plastové hračky může být hračka

I když nám už táhne na čtyřicet nebo i na padesát, jsme pořád ještě kluci. Tenhle kluk, který je pořád někde uvnitř, nám dává sílu riskovat, vyvádět n ...


Loctite přichází s novinkou pro rok 2011

Pokaždé když se snažíte doma cokoliv přilepit vteřinovým lepidlem je závěr vždy stejný? Slepené prsty, lepidlo všude kolem, jen ne tam kde má být? Ne ...

Vylíhl se kiwi 3  fotek

Vylíhl se kiwi

Novozélandský pták kiwi dal jméno novému kutilskému balení značek Pattex a Ceresit. Jedná se o dva nové produkty – montážní lepidlo Pattex Power Fix a ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×