Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Xella vás zve na veletrh For Arch 2011

Xella  vás zve na veletrh For Arch 2011
Společnost Xella CZ si vás dovoluje pozvat k návštěvě veletrhu FOR ARCH 2011, který se koná ve dnech 21.9. - 25.9.2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. Vnitřní expozici návštěvníci naleznou v hale č. 1, stánek 1A10, venkovní prezentaci na výstavní ploše před halou č. 1.
reklama

Společnost Xella CZ představí na veletrhu nové služby určené především pro koncové zákazníky, na fragmentu skutečného domu předvede kompletní sortiment YTONG a odborné veřejnosti nabídne aktualizované stavební příručky „Tepelná technika“ a „Statika“.

Dominantním prvkem stánku bude fragment skutečného domu, kde bude na názorných ukázkách předveden kompletní sortiment YTONG. Návštěvníci stánku si budou moci celý sortiment prohlédnout a v případě zájmu konzultovat své dotazy s přítomnými odborníky.

Venkovní prezentace bude zaměřena na představení nové služby – „Ytong Mistrů“, tedy odborníků na práci se stavebním materiálem Ytong, kteří budou jezdit k zákazníkům na stavbu a v případě zájmu mohou postavit i celý dům. Na veletrhu Ytong Mistři ukážou, jak snadno se s materiálem YTONG pracuje, představí správné stavební postupy a případní zájemci si práci s Ytongem budou moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Xella CZ očekává velký zájem návštěvníků ve spojení s Nejvýhodnější nabídkou. V případě, že si stavitelé přinesou s sebou vlastní stavební projekt, specialisté jim rádi zodpoví jejich dotazy, navrhnou volbu vhodného stavebního řešení a zpracují Nejvýhodnější nabídku i s výpisem potřebného stavebního materiálu na stavbu - na stavbě jim tak nebude chybět ani přebývat stavební materiál a výrazně tak ušetří.

Veletrh FOR ARCH 2011 bude probíhat v Praze-Letňanech od 21. do 25. září 2011. Vnitřní expozice společnosti Xella CZ bude situována v hale 1, stánek 1A10, venkovní prezentace v prostorách před halou 1. Návštěvníkům budou k dispozici odborníci společnosti Xella CZ od 10:00 do 18:00 hodin, kteří poradí v oblastech hrubé stavby a rekonstrukcí.

Další informace k expozici společnosti jsou dostupné na webu www.ytong.cz.

Autor: Xella CZ, s.r.o. (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Komfort moderního venkova aneb na návštěvě ve Chvalíkovicích 4  fotek

Komfort moderního venkova aneb na návštěvě ve Chvalíkovicích

Obývací pokoj zasazený uprostřed vzrostlé zeleně, voňavá zelená louka nad hlavou, hřebeny Jeseníků na dosah z okna ložnice, zázemí města za humny… Tak ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×