Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Ytong na veletrhu For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Kompletní stavební systém Ytong se představí i na letošním For Archu. OD 19. do 23. září v areálu Pražského výstaviště bude k vidění zděný fragment domu s veškerými prvky včetně novinek. Odborní poradci se podělí o své zkušenosti v doprovodných přednáškách a zaměří se zejména na tématiku svépomocné výstavby.

reklama

Základem prezentace Ytongu bude i letos kompletní řez domem, kde návštěvníci uvidí veškeré inovativní prvky systému včetně střechy a doplňků pro povrchové úpravy. Představí tak ucelené řešení stěny z materiálů od jednoho výrobce, včetně vnější a vnitřní omítky i stěrky. Fragment doplní i další novinky posledního roku, jako je žaluziový kastlík či schodišťová konzola. Podrobně zde bude představena také zakládací tvárnice Ytong Start, vhodná i pro optimální založení zdiva i z dalších zdicích systémů, včetně keramických tvárnic.

Přímo na místě prezentace budou odborní poradci Ytongu poskytovat poradenství k materiálu i konzultace k materiálovému řešení projektů návštěvníků. Budou zde také probíhat pravidelné ukázky zdění, kotvení a dalšího zpracování systémových produktů. V doprovodném programu se zástupci Ytongu objeví s přednáškami na téma svépomocné výstavby. Díky oblibě systému u svépomocných stavebníků znají podrobně limity a možnosti těchto realizací a orientují se v aktuální legislativě.

Součástí veletrhu bude i finále soutěže učňů ve zdění ze systému Ytong, které proběhne 20.září. od 8 do 11,30 hodin v hale 6. Prezentace společnosti se po celou dobu veletrhu nachází v hale 1 na stánku A13, kde techničtí poradci poskytují veškeré odborné informace veřejnosti, a také zde probíhají praktické ukázky zdění.

Autor: Xella (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dům z pórobetonu 2  fotek

Dům z pórobetonu

V posledních několika měsících se na nás ze všech médií hrnou informace o tom, co je a co není ekologické. Ekologie konečně, i když pozvolna, přestává ...


Krok za krokem ke kvalitnímu rodinnému domu 17  fotek

Krok za krokem ke kvalitnímu rodinnému domu

Klíčem ke kvalitní stavbě byla vždy dokonalá přesnost a přesné provedení veškerých detailů. S postupem času se sice mění stavební materiály a jejich v ...


Pohodlí podkrovního bytu 2  fotek

Pohodlí podkrovního bytu

Z hlediska architektury jde o velmi atraktivní formu. Bydlení pod střechou má své jedinečné kouzlo. Častým problémem půdních bytů ale bývá horší kvali ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×