Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Loctite Power Easy Gel - za sekundu vítězem!

Loctite Power Easy Gel - za sekundu vítězem!

Poprat se v životě musíte s ledasčím. Ale s lepením se vážně trápit nemusíte. Když se něco hroutí, láme nebo odpadává a vy máte být ten vítěz, který to dá do kupy, potřebujete jediné: lepidla Loctite! A pár sekund svého času.

reklama

Pokud jste zatím na poli domácích oprav kutilství vždycky patřili spíš k těm poraženým, je ta pravá chvíle to změnit. Sekundová lepidla Loctite jsou připravená z vás učinit vítěze: při opravách i připevňování. Ať potřebujete oslnit novou holku (nebo kluka), udělat radost své drahé polovičce nebo pomoct třeba sousedce, s Loctitem to bude hračka tak jako tak. Ve své nabídce má tolik pomocníků, s nimiž si může na kutila hrát každý. Už žádný nešika. Teď vám to půjde od ruky!

Flexibilní a ve vteřině odolný

Bavit by vás mohl Loctite Power Flex Gel. Je to silák! Má konzistenci průhledného gelu, ale nestéká (vyhnete se zalepeným prstům, i když lepíte vertikálně). Může za to přidaná guma, s níž navíc Power Flex Gel vytváří velmi flexibilní spoje. Po nanesení zasychá a je funkční do 10 sekund, nicméně spoj zůstává flexibilní, netrhá se, odolává otřesům, výkyvům teplot a je voděodolný. Bez obav jej můžete použít na porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty (kromě PE/PP) a papír. Manipulace s lepidlem je tak jednoduchá, že ji zvládnou i majitelé „levých rukou“: stačí odšroubovat uzávěr a lepit. Za sekundu je hotovo. S jedinou kapkou! A bát se nemusíte ani toho, že by vám po použití lepidlo zatuhlo v hrdle aplikátoru, když jej dobře uzavřete. Příště jej zase jen odšroubujete a budete lepit. Rychle. Snadno. Pevně.

Pro „váhavé střelce“

Pokud si na opravy moc nevěříte, nevadí. I vy můžete sáhnout po sekundovém lepidlu – ideálně po Loctite Power Easy Gel. Na rozdíl od ostatních „vteřiňáků“ vám totiž dá dvojnásobek času, abyste lepení mohli opravit (mít na to budete až 120 sekund!!!). Opravy se tedy obejdou bez zbytečné nervozity a dopadnou k vaší spokojenosti. Máte tolik času, že i když se napoprvé netrefíte, můžete klidně posunovat tak dlouho, až opravovaná věc přesně zapadne. Použít toto lepidlo přitom můžete s klidem opět na spoustu povrchů: keramiku, plasty, kovy, kůži, papír, karton. A co je skvělé, prakticky nezapáchá. Jako vlastně všechna lepidla Loctite.

Univerzální pomoc

A do třetice všeho dobrého a rychlého (lepení). Univerzální lepidlo Loctite 60 sec. doma upotřebíte nejen pro drobné opravy, troufnout si s ním můžete i na větší problémy. Do cca 60 sekund je tohle lepidlo ochotné přilnout, do 24 zatvrdne zcela a vyřeší vaše problémy s opravami či nedodělky jednou pro vždy. Je to opět čirý gel, voděodolný, zvládá otřesy. A aby fungoval, jak má, je třeba jej nanášet jen na čisté a suché povrchy (kov, papír, dřevo, guma, většina plastů). Pak se vám odvděčí nekonečnou funkčností. Jednoduše, rychle a jednou pro vždy.

Prostě nyní můžete být vítězem. S Loctitem, co zlomíte, to slepíte.

www.loctite-superattak.cz

Autor: Henkel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex 11  fotek

Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex

Čím to slepit? Tato otázka padne u nás doma vždy, když se něco rozbije. Kdo se v tom má vyznat. Každé lepidlo je určené pro něco jiného. Možná je to u ...


Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily I. 4  fotek

Co čím lepit aneb praktické rady nejen pro kutily I.

Nalepit obložení stěny, přilepit práh, schod, zrcadlo nebo polici je v současné době snadné. Montážní lepidla za posledních několik let dokázala v mno ...


Co všechno zvládneme za 60 sekund? 5  fotek

Co všechno zvládneme za 60 sekund?

Co všechno se dá stihnout během 60 sekund? 60 sekund mnohdy ulétne a ani si nevšimneme, že je minuta pryč. Někdy se ovšem sekundy neuvěřitelně vleč ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×