Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zásuvkový systém AvanTech a závěs Sensys pro tenké dveře zaujaly porotu iF Product Design Award 2016

Zásuvkový systém AvanTech a závěs Sensys pro tenké dveře zaujaly porotu iF Product Design Award 2016

Společnosti Hettich se dostalo ocenění iF Product Design Award 2016. Mezi tisícovkami přihlášenými se prosadily dva produkty firmy Hettich: AvanTech, prémiový zásuvkový systém, a závěs Sensys pro tenké dveře. Zásuvkový systém AvanTech přesvědčil 58člennou mezinárodní porotu svými přímými liniemi, perfektní funkcí a extrémně vysokou nosností.

reklama

Zásuvkový systém AvanTech důsledně pokračuje v trendu maximálních nároků na design interiérového nábytku. Zásuvka AvanTech upoutá svými perfektními přímými liniemi, minimálními poloměry a absencí krytek na hodnotných 13 mm silných hliníkových bočnicích. Spolu s výsuvem Actro 5D lze dokonalost zásuvky AvanTech vidět, cítit a slyšet.

Nový závěs Sensys 8646i pro tenké dveře s extrémně nízkou miskou poskytuje výrobci nábytku maximální svobodu designu pro další možnosti rozlišení nábytkového programu. Umožňuje použití tenkých desek s tloušťkou od 8 mm a s přídavnou designově výraznou vrstvou jako je sklo nebo beton. Možná jsou rovněž čela z masivu, například z minerálních materiálů, v tenkém provedení. Půvab exkluzivních materiálů lze kombinovat s puristickými štíhlými tvary a úzkými mezerami.

iF Design Award je více než 60 let celosvětově uznávanou značkou, pokud jde o ocenění vzhledu. Patří k nejdůležitějším designovým cenám na světě. Udílení cen se koná 26. února 2016 v budově BMW Welt v Mnichově. Zásuvka Avantech a závěs Sensys budou k vidění na jedné ze tří výstav iF Design Exhibition v Hamburku.

Více informací o produktech společnosti Hettich se dozvíte na www.hettich.cz.

Autor: Hettich (tisková zpráva)

Související články

Co spojí kování Hettich, to drží 11  fotek

Co spojí kování Hettich, to drží

Jak tohle dám dohromady? Také jste si to říkali, když vám z prodejny přivezli skříň v podobě několika balíků plných jednotlivých desek, šatních tyčí a ...


Inteligentní kuchyně

Každá hodpodyňka touží po kuchyni svých snů. Od dob našich babiček se toho mnoho změnilo a kuchyňské vybavení a pomůcky nejsou vyjímkou. Díky propraco ...

Je na šuplíku ještě něco k vynalezení? 5  fotek

Je na šuplíku ještě něco k vynalezení?

Taková obyčejná věc jako šuplík – dřevěný rám se dnem a čelem opatřeným nějakou úchytkou - může vůbec vypadat jinak? A lze něčím vylepšit jeho funkci, ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×