Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Šikovné zásuvky InnoTech

Šikovné zásuvky InnoTech
Představte si sami sebe, jak děláte třeba sekanou – obě ruce zapatlané mletým masem a potřebujete každou chvíli něco vyndat ze zásuvek – tu koření, tu nádobí… Navíc jsou věci v šuplíku přeházené, abychom našli, co potřebujeme, musíme se jimi přehrabovat. Výsledkem budou upatlaná čela i vnitřky zásuvek a nás čeká spousta času, který strávíme jejich čištěním. Tento scénář nehrozí v případě, že máte zásuvkový systém InnoTech společnosti Hettich.
reklama

Kuchyně budoucnosti – tak bychom mohli nazvat úžasné nápady, které vycházejí z dílny společnosti Hettich. Efekty, které nejvíce obdivujeme, jsou zejména v dokonale propracovaných detailech. Zásuvky se stačí dotknout kolenem, bokem nebo těch výše umístěných loktem – a samy vyjedou, některé se i otevřou do stran a nabídnou nám dokonale uspořádaný a atraktivními přihrádkami dělený vnitřek.

Kreativní a flexibilní

Ano, tito výrobci opravdu myslí! Dovedou se dokonale vžít do vaší situace a ulehčit vám vaření v každém detailu. A to není všechno. Vaše kuchyně nikdy nezestárne. Jednak je designově nadčasová a jednak můžeme jednotlivé díly zásuvek měnit podle momentálního módního trendu i našeho vkusu. Designside se pyšní kvalitním designem. Cílem je dosáhnout špičkových výsledků pro uživatele kuchyní.

Odlehčené boky

Co je vlastně reling? V podstatě je to kovová tyčka, na kterou lze věšet různé předměty. Reling pro výsuvy kuchyňské linky je v podstatě ohrádka nad nízkými bočnicemi šuplíku. Smyslem je odlehčení jinak těžké zásuvky. Díky ohrádce jsou i vyšší předměty v zásuvce stabilní. Toto řešení navíc umožňuje držet výslednou cenu ve snesitelné výši. V podstatě se dá říci, že do zásuvek s InnoTech systémem a dokonale pojatým výsuvem si můžeme klidně i sednout, aniž by se vyvrátily nebo vylomily. Unesou totiž až 70 kilogramů s výsuvem Quadro V8 Silent System.

Vždy něco navíc

Zásuvkový systém InnoTech přináší navíc jako třešničku na dortu atraktivní možnost rozdělení vnitřku šuplíku. Na rozdíl od jiných systémů, které se prodávají, může být pro zásuvky a výsuvy použit stejný rám zásuvky. Tak InnoTech DesignSide umožňuje, abychom místo relingu mohli boky čelního výsuvu uzavřít sklem, kamenem a jinými materiály. Reling v tomto případě leží nad nimi.

Více na www.hettich.com.

Autor: Med (text), Hettich (foto)

Související články

Dřevěné zásuvky se stanou perfektními s dokonalým vodícím mechanismem 3  fotek

Dřevěné zásuvky se stanou perfektními s dokonalým vodícím mechanismem

Nároky na používání zásuvek jsou opravdu vysoké – nejen vzhled, ale hlavně jejich funkčnost a bezpečný provoz dělají i obyčejnou zásuvku dokonalou. ...


Kouzla s drátěným programem v kuchyni 7  fotek

Kouzla s drátěným programem v kuchyni

Pokud pro nás není vaření pouze způsobem, jak přežít, shromáždí se nám během času velké množství pomůcek, z nichž některé nám kuchyňské práce ulehčují ...


Je na šuplíku ještě něco k vynalezení? 5  fotek

Je na šuplíku ještě něco k vynalezení?

Taková obyčejná věc jako šuplík – dřevěný rám se dnem a čelem opatřeným nějakou úchytkou - může vůbec vypadat jinak? A lze něčím vylepšit jeho funkci, ...


Úchyty zásuvek opět jinak 7  fotek

Úchyty zásuvek opět jinak

Poučka, že úchytka nemusí nezbytně vypadat jako úchytka, leč má-li úchytkou být, musí jako úchytka sloužit, samozřejmě platí. Jinými slovy – ať už je ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Hana
0
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vladimír Beránek
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Ema
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×